Şınavı Doğru Çekebiliyor muyum?

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve guardline tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guardline

guardline Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba değerli dostlar. Ben doğru şınav nasıl çekilir tam bilmiyorum. Çeşitli videolardan izlediğimi uygulamaya çalışıyorum bir süredir.

Genelde rastagele çekiyorum; şuan maksimum 15-18 arası. Ama artık günlük 5 set ten 10'arlı toplam 50 şınav çekmeyi düşünüyorum, sizce doğrumu yapmış olurum?

Bunlarda benim videom. Kollarımın üzerinde vücudumu indirip kaldırıyorum. Her iki eliminde dış-arka kısımları sarardı bayağı bir (alışık değilim eller kötü oldu ama artık o kısımlar acımıyor) Daha önceden kollarım titreyerek 5 şınav çekebiliyordum. Bu görüntüleri doğrularsanız bende ilerleme var demektir.

Video 1:
    Video 2:

Teşekkür ederim.

2. lordburhan

lordburhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende bol bol şınav ceken biriyim şınava başlaman güzel asker tarzı ancak cekerken önce gögsün sonrada popon iniyor kalkarkende aynı şekilde s cizer gibi oluyor daha dik yapmaya çalış oklava yutmuş gibi düz in kalk gögsünle yerde bir yumruk sıgacak kadar yat diyebileceklerim bu kadar kolay gelsin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş