1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

İvmesi erken azalan değişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve lpr2411 tarafından 24 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar merhaba , baştaki fotoğraf 2017 ağustos eylül arası , 2. Fotoğraf 2018 ocak. Bu iki fotoğraf arası olan gelişimden memnundum fakat son iki fotoğraf ise bu aya ait. Antrenman ve beslenmeye önem veriyorum buna rağmen böyle olması beni üzen kısım. Yanımda yemek getirip yiyorum hatta. Siz ne düşünüyorsunuz ? Spora da 2017 ekimde başlamıştım.

Ekli Dosyalar:

2. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    muhtemel gelicek soruyu söliyim kılları ne ile aldın ikincisi hacim için kilo almak şart definasyondan sonra doğru kalori hesabıyla kilo almayı denedinizmi 5 ay sabit kiloda bu işi yaptıgınızda kas kütlesi fazla koyamazsınız aynı şekil programınız nasıl

3. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Günde 350-360 gr kepekli pirinç 100 gr yulaf , zeytinyağı bir kaç avuç leblebi whey protein tozu , 300 gr kadar da tavuk yiyorum. Sabahları 6 yumurta beyazı bir de. Bunları yerken yazın 85-86 ya kadar gelmiştim , okul başladı 83 e düştüm. Haftada 6 gün gidiyorum 3 on 1 Off 3 on şeklinde , klasik göğüs triceps sırt biceps , omuz bacak. Ppl denedim fakat geride hissettiğim omuzları hepten daha az çalışır oldum böyle ve eski sisteme döndüm.hiç definasyon yapmadım , sanırım bana çok gözükse bile vücudum için az beslenmişim. Bu arada kılları ucuz traş makineleri var 20-30 tl olmuştur belki şimdi onlarla aldım.

4. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    fotolarda hiç 83 kilo gibi gözükmüyorsun definasyon sonrası clean bulk ile güzel kütle koyarsın

Sayfayı Paylaş