İsimsiz Miss Body Resimleri

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve hsd tarafından 24 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    kimileri çok seksi olmuş ama bazılarıda baya bi abartmışya onlar ne öyle wiişşş

2. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaslar tabiki zeck renk meselesi ama bence bu kadinlari sexi bulanda erkekte yinede ben bi seyler ararim.valla kusura bakamyin ama ha bu tipten cikmis kadinlarla yatmissin hada bizim muhtarin essegi ile.o kadar testesteronu kullaninca ne tip kalmis nede ses.sesleri fabrika borusu gibi cikar valla

AnkTıp92 bunu beğendi.
  3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    İlk fotoğraf hariç bu kadınların vücutlarındaki birkaç noktaya sansür konsa kesinlikle erkek sanarım.
    Renne Toney'in 2. fotoğraftaki kollarına sahip olmak için neler vermezdim...

4. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlar kadınsa ben de o zaman erkek diilim. :))

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ewet bi çoğu erkek olmuş bunların aslında erkeklerdee jinekomasti olduğu zaman nası puan kırılıyosa bunlarda da bu tip önlemler almak lazım valla erkek girse yarışmaya kimse sen kimsin demez ama bazılarınında hakkını vermek lazım sarah mesela :) ilk resimde eski anılarım canlandı ilk başladığım zaman hocam bayandı ve benim 3 4 katım kiloya giriyodu aramızda baya samimiydi sanırım o gazla hala body yapıyorum aaah sultan ah

6. Rakbenam

Rakbenam Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    !zm!R
    sarah Hariç diyerleri berbat geldi gözüme tabi bu benim görüşüm herseyın fazlası zarar. Üstelık bide bayan olunca iş değişiyo.. Aşk hayatlarında mutlumudurlar bılemıcem ama görünüşlerinden zevk aldkları aşikar =)

7. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    aynen bazılarının hala fotolarına baktım netten farklı kadın olduklarına inanamıyorum:D

8. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Göğüs yapısından kadın mı erkek olduğu anlaşılıyo bence bunların çoğu erkek beğendiğiniz sarah ta dahil. Tabi testesteron alınca göğüste kaslar çıkıyosa bilemem.

9. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    vücutlar güzelde abi testo suratı bozuyor :)

10. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Travestiye benzemişler.

11. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Sizce bu sporcular gerçekten bayan mı? Ben en azından bu dünyaya bayan olarak gelmediklerini düşünüyorum.

p7tw.jpg

p8uc.jpg

p18in.jpg

p32pq.jpg

12. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu goruntuler karşısında kanım dondu :D gerçektende bayanlar bu spordan uzak durmalıla diye dusunuyorum. abi bir sırt pozu en başlarda bir bayan. elinde sutyen felan sırtı donuk yatağın başında duruyor. eğer o yatakta olsaydımm bildiğim bütün duaları okurdum. o nedir abicim oyle eksik olsun !!! abi goruntuler gerçektende rezalet forum yoneticileri kızmasın. yani rezalet derken spor anlamında değil. bir erkek olarak bir bayana estetik olarak bakmak istersiniz. ama başaramadım neyse... aman bayanlar bu sporu siz yapmayın fitness kısmı bence yeterde artar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:01 ----------

foto en baştan ikinci arkadaşlar. o yatakta olmak !!! Allahım yazma yarabbiim :D gerçekten bir kadının bu hale gelebilmesi korkunç. ustelik yoğun steroid kullanımı yuzunden cogu erkeksi bir gorunum kazanmış.

13. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten cok igrenc olmuslar bence bir bayana böyle bir body hic yakısmıyor zaten bir bayana kas yakısmıyor bence

Sayfayı Paylaş