İp Atlamak Ve Kafein Tüketimi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kaos4 tarafından 4 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kaos4

kaos4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ip atlamak iyi bir kardiyo diye biliriyorum bu sitede gordugum yazılardan bunu çıkarttım fakat ipi elime aldığım zaman anaokulu çocuklarından biri ip atlıyormus gibi bir gorunum oluyor. Bazı filmlerde falan goruyorum verimli ve karizmatik bir şekilde ip atlıyor adamlar . Veya boksör antrenmanlarında da goruyorum aynı stili . Bu şekilde nasıl ip atlayabilirim .Veya bunu nereden öğrenebilirim . Elinizde bildiğiniz iyi bir kaynak veya video varmı ?

Ayrıca spordan once kafein tüketimi ile ilgili bir söyleyiş var başlılarda bu olayın aslı nedir doğru tüketim nasıl olur ne zaman olur. Kafein tüketimi ne işe yarar.

2. hunter9796

hunter9796 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kardes alicaksin sayacli ip. Cik disari rock misali takıl kimse bisey demez ama yavas yavas atlarsan kotu durur sêi atlamaya çalis ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:08 ----------

Seri hizli hizli atlamaya calis ;) mobilden giriyorum ondan yazim hatasi olabilir kusura bakmayn

3. kaos4

kaos4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş tamamda bunu birbiriyle yarışan kız çocukları ggibi yapmak istemiyorum . Mesela çok fazla bulamıyorum örneğini boksör stilimi deniyor artık ne deniyorsa adamlar stilli bir ip atlayısı yapıyorlar bunu nasıl yapıcam bir video falan yokmudur veya bunu açıklayan iyi bir kaynak elbet sağlam kaynağı olan biri vardır.

4. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Bizim salonda aynı filmlerdeki gibi ip atlayan bir abimiz var boksör aynı soruyu ben ona sormustum cok calıstım ve zamanla oldu demıstı bende bır ay ıcınde hemen hemen onun gıbı ıp atlamaya basladım gunde 2000-3000 tane atlıyorum. herhangıbı bır yonetemı oldugunu sanmıyorum

5. eskopat12

eskopat12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 2000 3000 tane ip atladıktan sonra bacaklarında nasıl bi his oluyor? ben 1000 kere atlıyorum 3 günde bi ertesi gün yürürken canım acıyo:D

6. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen ben de geçen ip aldım eve geldim atlayamadım internette saniyede 4-5 atlama hızıyla videolar var bi türlü beceremedim.Bunun başlangıç için yolu yordamı yok mudur araştırıyorum hiçbirşey yok.

7. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Ben alıştım kardeşim gunde 5000 tane kadar atlayabilirim o denli alıştım :)

8. kaos4

kaos4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Abicim bunun bir videosu zımbırtısı yokmu ya

Sayfayı Paylaş