İnternetten L Carnitine Likit almak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Hasan20 tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hasan20

Hasan20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkdaşlar kullanan ve daha önce internetten bu tarz ürünler sipariş veren arkdaşlara sorum ;
    İnternetten l carnitine likit sipariş vermeyi düşünüyorum ama spor salonundaki hocam sakın öyle bişi yapma adamlar çakmasını yapıyo yeni tarih damgaliyo yine satışa sunuyorlar diyor ondan almamın daha güvenli oldugunu söyledi ama oda 200 tl gibi bir fiyat söyledi bende aynı ürünü hepsiburada da 120 tlye buldum sizin fikriniz nedir ne dersiniz ?

2. AnKaRaLl

AnKaRaLl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hepsiburada da orjinallik konusunda sıkıntı cıkacagını sanmıyorum alacagın ürünün kendi sitesi varsa ordan al yoksa supplementler.com var orası da iş görür yanlış anlama hoca biraz seni yemiş sanki kendisi gidip fabrikasından alıyo :D en fazla ildeki satıcılardan alıyodur o da esnaf belki aldıgı çakma

bi de böyle düşün.

3. Hasan20

Hasan20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende zaten o yüzden yazdım bana birşey mi satmaya çalışıyo diye bana dediğine göre yurt dışından getiriyomuş gümrükten 2 ayda anca geçiyo hemen gelmez bida falan dedi bende hepsiburada dan sürekli alış veriş yaptığım için güvendiğim bi site galiba dediğin gibi satmaya çalıştı bana :D

4. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    ben gittigidiyordan aldım l karnitini sorun yok başarılı ürünler bence de biraz yemiş yeni :D

Sayfayı Paylaş