İnsanların herşeyi bilmesi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Aksy tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Aksy

Aksy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ağzı olan bu sporda hoca olmuş. adamda vücut yok spor geçmişi yok spor salonunun kapısına uğramışlığı yok bana gelip tavsiyeler vermesine ayar oluyorum. ordan burdan duyduğu laflarla bana diyor yok vca alman lazım filan falan. yok diyo kavgada kas bi işe yaramaz konu ne zaman vücut geliştirmeden açılsa her zaman konuyu kavgaya getiriyo. diyo sen kaslı olucan da nolucak iki tane keko gelicek artislik yapıcak bişey diyemicen onlar dicek kası var bişey yapamıyo dicek diyo. ya kardeşim ben kavga meraklısı bi kişi değilm sorunlarımı konuşarak çözmeyi istiyorum diyorum kahkaha atıyo. bilek güreşinde beni yeniyo aramızda 20 kg fark var bana diyo kiloyla alakası yok .sizin de çevrenizde böyle insanlar var mı ? varsa nasıl başa çıkıyorsunuz.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bunlar ne ki, sen asıl araba kullanırken yanına ehliyet sınavından henüz geçmiş bir sürücü adayını oturt bakalım :eek:
    "abi senin bu makina kaç model, kilometrede kaç yakar, kaç beygir, motor 1.4 mü? keşke 1.6 alsaydın...abi aman fren yap, abi gaza az yüklen, abi vitesi 3e çek, abi sinyal versene, abi bak arkadan araba geliyor, abi öndekine dikkat et, abi ışıklar var, abi arabayı bağırtma, abi sen araba kullanmayı bildiğinden emin misin? sen en iyisi kalk ben geçeyim o direksiyona

3. Aksy

Aksy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    insanı daha çok sinir stres sahibi yapıyolar kötü kullanmaktan değil onların dırdırından kaza olacak.

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Vücut yapmayi biz biliriz,cok iyi biliriz.Biz biliriz biz!! :D

5. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bu spor boyledir, her yapan kendini (tenzih ederek soyluyorum) bilir kisi olarak kabul eder ve bundan kurtulus yoktur bende ilk basladigim yillarda bu insanlara cok kizar tepki verir hatta tartisirdim, ama zamanla cevap vermenin bile gereksiz oldugunu ogrendim uzun bir suredir bu gibi seyleri onemsemiyor tebessum edip geciyorum ki benim isim bu hayatimi bununla idame ettiriyorum ama bana bile hergun birileri birseyler ogretmeye calisiyor :)

Lg Smart World

6. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Çevremde çok var arkadaş sen 95 100 kilosun 1.70 boyla kolun yağ dolu 40cm kol sarkıyo o derece gelmiş benim kolumla kendi kolunu ölcüyo çok kıl oluyorum göbek sarkmış bildiğin gelmiş öğüt veriyo :D çok kıl olanlar var benim kilolularla sorunumda yok adamlar gelsin yapsın sporlarını herkese saygım sonsuz ama oturduğu yerden öğüt verenlere tepkim.

Aksy bunu beğendi.
  7. WİLD DRONE

WİLD DRONE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ukala tipler her yerde vardır. Birde forumlarda şuna ayar oluyorum. Adam google dan okuyup yada kopyala yapıştır yapıp foruma atar. Sonrada ben çok bilgiliyim siye kasıla kasıla hava atar. Ben bu tiplere google fareleri diyorum. Arama motorları olmasa bunlar sıfırdır.

Aksy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş