İnsanların Bazıları niye kendiyle yetinmiyor ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tetik34 tarafından 20 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar son 2 senedir çevremdekilerden nefret etmeye başladım bende dahi olmak üzeri 2 3 kişi ile sürekli oyun oynuyorlar , Hani böyle kendini birşey zannedip okula öylesine gelip millete rahatsızlık veren diplerle dolu çevrem.

Geçen sene sınıflar karma oldu benim sınıfa çok fırlamalar doldu . hele birtane çocuk var ne olursa olsun kimse benden günçlü değil kafası var çocukta . bende biraz arkadaşlar arası övülürüm okulda çok güçsüz , yada kilolu olan tipler var herkezin nedense dikkatini çekiyorum ondan bir önceki sene bilek güreşi yaparken felan çoğu kişiyi deviriyordum sonra arkadaşlarımın isteği üzerine bende kasa başladım evde baya gelişti . ve zamanı geldi o çocukta bana musallat oldu . Yok arkadaşım ne olursa olsun taktı bana kafayı . Şimdi döv diceksiniz onda öyle bir psikoloji varki o çocuk yenilgi tutulmasından öyle bir hırs yapcak peşime 10 kişi takcak bu yüzden uzak durdum . Ve gittiği yerin reisiyim ben diyor millet ona güvenerek benle eğleniyordu birşey yaptığım an çocuk araya giriyordu . sonra mal mal gülüyorlardı bende donup kalıyordum . ve 1 sene böyle devam etti son aylar dahada ileri gittiler bende okula sadece sınav günleri gttim . Gerçekten o aralar çok sinirim bozuldu ve hiç gezip eğlenmek istemedim var olan özgüvenimi bile kaybettim artık kavga edemiyorum , laf ediyorlar donup kalıyorum . en sonunda birine patlıyorum bunu fırsat bilip gücün onamı yetiyor diyiyorlar sonra herkez sırıtıyor ben gene donup kalıyorum. Bu senede çift dikişliler sınıfı sıkı ve kendi yönetimine aldı kimseye bulaşmıyorlar ama rahatada bırakmıyorlar yani ben biriyle kavga etsem hemen sorup sorgularlarlar zaten 1 sene geç başlamama rağmen çoğu kişiden küçük gösteriyorum boyum gene eh ama sesim kalın değil erken ergenliğe girdim biraz sesim erken kalınlaştı aradan 2 3 sene geçti ne sakal çıktı ne sivilce yüzümde küçük gösteriyor ses te yok , kendimi savunurken zavallı gibi gösteriyorum , günden güne batıyorum . Ya arkadaşlar insanların niye nefsi doymuyor milletin gurur kaynağı sessizlere bulaşıp onla beslenmek . Birgün gözüm dönüp birini pataklayıp başım belaya gircek diye korkuyorum . Ben zaten çok sanşsızım bana 10 sene bulaşırlar bir gin bir iterim ya kafasını duvara çarpar yada bayılır .

2. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Bu anlattığın kişi bizim sınıftada var , karşılık vermessen daha çok yüklenir
    acıma oluruna bırak en fazla dayak yersin ezdirme bro kendini .

Svastika bunu beğendi.
  3. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Aynen ezdirme kendini. İki yumruk yersin en fazla ama bi süre uzak durur senden veya daha çok üstüne gelir, her geldiğinde karşı koyarsan bi süre sonra tıpası yemez

4. landeraro69

landeraro69 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Ayni beni anlatmissin bende oyleydim ama ben onlari acidim cunku bi vurucaktim elimin altindan kalkmicaklardi. Bir gun bende oyle bir bakis attim ki bidaha dalga gecmekten korktular. Yani karsi koymak icin kendin bir yol bulman gerek ve bence fazla takma gecer

5. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    bu sene yok ta sonradan ne olcağı belli olmuyor şuan 2 3 tane sırıtan var . birde başka sınıfta geçen seneden kalma biri var buda o çocuktan sonra 2. başımın belası . zaten çıkışta onun yüzünü görmemek için yokuşa çıkıp 150 metre daha fazla yol yürüyorum .

Hacı ezdirme , etme , yapma bunlar tamamda geçen sene neler yaşadım ben en sonunda dayanamadım geçirdim birtane . Çocuklardan biri aldı o çocuğu yan sınıfa gitti . arkadamdan bıcaklayan arkadaşlarımdan biri geldi gücün onamı yetiyor falan filan sonra çekip gitti mal mal gülüyorlar benim içimdense hiçbirşey gelmiyor.

Birkeresinde de biri gülerken tam kavga başlatıyordum yüzüne tam geçircekken elim deydiği an kasılma kuvvetim bir anda serbest kaldı yaşadığım psikoloji yüzünden . Gene çaresiz olduğumu birkez daha ispatlamıştım ve hayatımın en rezil anlarından biriydi en arka sıraya geçip o gün tamamen sinirim tavanda durdu

Zaten artık kendimden çıkıp tamamen dağıtsaydım ortalığı idare ıvır zıvır felan beni savuncak kimsede yok ne dost ne birşey 2 3 tane selamlığım var onlarda benle aynı durumda olanlardan . biri gelip niye ona öyle yapıyorsunuz dedi birkere kapının arkasındaydım 1 kamyon yalan atıyorlar . Yok millete rahat vermiyormuşum , kendimi birşey zannediyormuşum .

başka dicek birşey gelmiyor içimden durumlar bu .valla hiç iyi gitmiyor açık öğretime gircem öylede dışarıya pek odaklanınca 1 gün gidiliyor 2 gidiliyor 3. de akla bile gelmiyor bu yüzden direniyorum bende

Son düzenleme: 20 Aralık 2015
  6. johanson

johanson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim kaç yaşındasın ? Anladığım kadarıyla lisede falan olmalısın bende böyle bir yerde okudum ankara da cincin de belki duymuşsunuzdur oradaki insanlarla benim gücüm bir değildi iki yıllık spor geçmişim var falan ama bunlar hikaye çünkü ne olursa olsun dayanabildigin son noktaya kadar dayan allah göstermesin kavga anında biri bıçak saplar veya itersin kafasını vurur gerek yok bu tarz insanlardan uzak dur mümkünse okulunda rehberlik servisin varsa durumu anlat başka sınıfa geçmeyi iste kavga başvuracağın en son durum olmalidir çare demiyorum çünkü aşağı yukari nasil insanlar olduklarını biliyorum o tiplerin oldu ya kavga ettin ve dövdün o cocuklarin bu olayı namus meselesi haline getirme olasılığı da var bak ne güzel kas yapmaya baslamissn imkanın varsa yazıl spora vücudunu gelistir düzgün bir kalıba girdikten sonra çok dalasmazlar diye düşünüyorum.kaçıncı sinifta olduğunu bilmiyorum ama üniversiteye geçince bu durumlara güleceksin kardeşim takma

HTC Desire 620G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Okuldaki öğretmenler vs. bu konuda yeterli değil lisede çok oluyor bu tarz şeyler. Bana da oldu çünkü oradan biliyorum. Ah şimdi birini denk getirsem diyorum da görseler abi çekerler muhtemelen. İnsan gibi uyarıdan anlamayana ne yapacaksın? Kavga güzel bişey değil de ne yapacaksın adam ondan anlıyor bir tek. Ayrıca öyle bıçaklama falan kolay değil merak etme bunların ağzından böyle kelimeler çok çıkar da iş icraate gelince hiç bir bok yiyemezler rahat ol. En fazla adam toplarlar dayak atarsan senin de tanıdıkların varsa sende onları toplarsın. Zaten karşı tarafta kalabalıksa girişmeye cesaret edemezler merak etme. Okul değiştirme, açık öğretim falan düşünme bunları 5-10 tane malın yüzünden sen niye okulunu değiştiriyorsun ki? Ben o hırsla Lise 3'ten 4'e geçince o yaz 11 kiloya yakın aldım salona da gitmediğim gün yoktu. Fiziğin yardımı olur sana en azından bi tehdit oluşturur. Ya da bilmiyorum bizim bi arkadaş sırf bu yüzden ülkü ocağına falan gitmeye başladı bigün okulun önünde yığdı 50 kişi bununla dalga geçenler okuldan çıkamadı polisi falan çağırdılar. Ondan sonra da yanaşmadılar bile zaten.

8. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    yok arkadaşım yok öğretmen möğretmen ne bu anaokulundamıyız biz . öğretmen dediğimiz çok zor durumda kalıp kavga edince daha sorup sorgulamadan idare tutanağını tutan insan.
    Rehberlik servisindeki psikolojik danışmanların özel yeteneğimi var böyle bir anda durumları olması gereken gibi mi yapıyor. Sınıf ve açık öğretim konusunu açmıcam şimdi girersek çıkamayız.

şuan sınıfta geçen seneki kadar ciddi bir durum yok . ama geçen sene benim yaşadığım durumda olan biri varsa Allah ona büyük büyük sabırlar versin .
    Düşünün sınıftan biri çıkıyor kimse beni dövemez karşı koyamaz sınıfın reisiyim diyor ve ben sinirli ve güçlü olduğum için kafayı bana takıyor benle laflaşıyor ve sınıfta kim var sa yoksa benim ona birşey yapmayıp onlar bana laf ederse benim o çocuk yüzünden birşey yapmayacağımdan beslenip bana en cıvık en sübiyan bile bana bulaşıp gurur kazanıcak . birde bazı okullarda şöyle durum var ortam neyse herkez o kişilikte oluyor.

Geçen sene çocuk derste espiri yapıp ayakkabıya basıp duruyor bir anda bi geçirdim laf etti yine geçirdim tenefüs çaldı o bahsettiğim sübiyanlardan biri çocuğu aldı yan sınıfa gitti artist artist birde 4 5 kişi gelmiş ne vuruyon gücün onamı yetiyor he ona yetiyor ne oldu dedim sonra çekip gittiler çocuk tüm gün kıpkırmızı kaldı sesi bile çıkmadı ötekide zaten ona vurmama birşey demezdi nedense alışmış sesimin çıkmamasına vurunca çok ağırına gitti ağlıcaktı nerdeyse. dediğim gibi kirli el kirli suyla zamanı gelince yıkanır.

Valla o günler hep en arkaya geçip sağımın solundaki normal insanların olduğu yerde durup uyurdum . 1 2 tane beni savunan da olurdu onlarında arasında arkadaşı olanlar vardı o yüzden pek te karışmazlardı .

Sayfayı Paylaş