İnsan hep daha fazlasını istiyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mevsres tarafından 7 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Mesela spora başlarken hayalini kurduğunuz bir vücutla başlarsınız, daha sonra bir bakarsınız ki o istediğiniz vücudun da çok daha iyisini yapmışsınız, ancak yine daha fazla istiyor insan.

Mesela benim bu spora başlarken hayalim şuydu, T-Shirt giyip dışarıya çıktığımda insanların bakması, halbuki şu an o hayalini kurduğum şeye sahibim, yolda yürürken defalarca kez durdurup "Sen spora yapıyor musun" diye soruyorlar.

Fakat sorun şu ki ben bu sefer de çok daha iyi vücutların hayalini kuruyorum, mesela şu anki hayalim düşük yağ oranı ile böyle 44-45 Cm kol yapmak, yani steroid vücudu.

Olur da bir gün Steroid kullanıp o hayalime ulaşırsam, muhtemelen o da az gelecek. :)

Kendini kontrol etmeyi bilmek gerek, mesela Steroid kullanırken bile sadece testesteron alarak çok iyi bir vücut yapılabilir, riskler de az olur, ancak insan yetinmediği için daha üst seviye ilaçlara bulaşıyor

abseto bunu beğendi.
  2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Kesinlikle. Profesyonel olarak yapılmadıkça da bir yerden sonrası çok sağlıklı olmayacağından zorlamamak gerek :)

Sayfayı Paylaş