İnsan gibi görünmek.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve yigit100 tarafından 30 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yigit100

yigit100 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar abiler,kardeşler.

Forumda henüz yeniyim şöyle biraz göz gezdirdikten sonra ilk olarak Dertleşme bölümüne içinde bulunduğum durumdan biraz dert yanayım dedim :) ayrıca sizlerde hayatımı bu konuda düzeltmemde fikir vererek yardımcı olursanız cok sevinirim.

1,79 boyunda 115 kg falanım şuan yaklaşık 2,5 senedir spor yapıyorum ama sadece cardio salonunda ölümüne dakikalarca yürümek,bisiklete binmek amelece geldiği için ve etkisini hemen göremediğim için bırakıyordum kısa bir süre içinde salona gitmeyi.
    bu dönemlerde tabi ağırlık çalıştığımda oldu hatta daha çok ağırlık çalıştım desem yeri vardır. Malum belirli bir arkadaş grubu ile gidiyorsun salona ve chest press hareketini döne döne bi set sen bi set arkadaşın girersin mesela :)

Bir dönem bu şekilde geçtikten sonra univ. yıllarında bu durumdan kurtulmaya karar verdim. sağlam bir spor salonu suplement takviyesine başladım. Şuan hydroxycut+bcaa+glutamin+L carnitine kullanıyorum yaklaşık hergün (pazar günü hariç) 2,5 saat spor salonuna gidiyorum. Bulunduğum şehir ve spor salonu olarak çok şanslıyım bu durum motive ediyor. Salon sahibimiz vücut geliştirme eski balkan şampiyounu vs bilgili bir insan yardımcı da oluyor sağ olsun.

Her antrenman günü programdan sonra yaklaşık 35-40 dk %20 incline+5,0 hızında yürüyüş bandı arkasından karın yağları için olan makinaların hepsine giriyorum. Hydroxycut'un da etkisi ile 0 car. diyet yapıyorum nerdeyse full protein ağırlıklı beslenmeye dikkat ediyorum bcaa+glutamine de bugune kadar bastığımız ağırlıkların sonucunu eritmesin diye kullandığım bir suplement.. ama bu vücut derilerinin toparlanacağından hala şüpheliyim. Yaklaşık 3 ay daha aynı tempo ile gitsem biraz vücut şekli oturur mu acaba? var mı aramızda böyle gürbüz olup sonra fit bir vücuda kavuşan. ? Hepinizin eleştirilerine ve tavsiyelerinize açığım. (Suplementleri hocam tavsiye ettikten sonra araştırdığım kadarı ile biliyorum) Hepinize sağlıklı yaşam ve spor dolu günler diliyorum.

2. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Anlattıklarına göre doğru yolda gidiyorsun sabretmeni ve devam etmeni öneririm sonucunda ödülü alacaksın bundan emin ol. Sadece tavsiyem ağırlık çalışırken sadece temel hareketleri yap benc squat barfiks gibi bütün vücudunu çalıştıran ve antrenmanı çok uzun tutma.

3. yigit100

yigit100 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler üstad, dediğin gibi her bölgeden temel 2 hareket yapıp geçiyorum.

4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    çok hızlı kilo verenlerde sanırım sarkmalar falan oluyor aman dikkat araştırın bi emin değilim tam olarak detaylarından

5. fitnessboys

fitnessboys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Antrenman sureniz cok fazla 75dk max olmali bence.

Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş