İmalattan satış olan bu ürünü kalıbımı basarım başka yerde bu fiyat ve kaliteye yok

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve serfer1915 tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. serfer1915

serfer1915 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kendi imalatım olan dambıl standını sizlere sunmaktan gurur duyuyorum.Piyasada 350-400 tl lik bir fiyata satılan bu dambıl standını ben 150 tl gibi komik bir rakama veriyorum.4*3 lük değil 4*4 lük bir stantdır.bu stand 2 bölüm(Yüksek ve alçak) olup 1 metre uzunluğundadır.yani ortalama 10 adet sabit dambıllarınızı koyabilirsiniz.Toplamda dağınık halde bulunan 20 dambılınızı toplu halde düzenli olarak durdurabilirsiniz.Toplu alımlarda %10 oranında indirimimde bulunmaktadır.Burdur Isparta Antalya Denizli Adana maraş gibi otobüsün gittiği heryere ve postane aras kargo yurtiçi kargo ile Türkiyenin her yerine gönderim yaparım.Zaten taş çatlasın tutacağı kargo parası 15-20 tl anca olur fazlası bana aittir.Ürün öyle piyasadaki saçtan kıvrılma 1mm bile olmayan profillerden değildir.bu ürünü internette araştırın 350-400 tl den aşağıya bulabilirseniz helal olsun.Resmin nasıl atıldığını bilmiyorum ama başka yerde ilanı mevcuttur.Aşağıdaki cep telefonundan detaylı bilgi alabilirsiniz.Herkese iyi alışverişler.
    Not: Ürün fiyatına dambıllar dahil değildir.Numaram 553 350 82 47 dir Serdar şentürk

Ekli Dosyalar:

• 33732.jpg
      33732.jpg
      Dosya Boyutu:
      23,3 KB
      Görüntüleme:
      354

Sayfayı Paylaş