İlk proteinim hangi marka olmalı

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve farukd tarafından 19 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba
    Öncelikle spor geçmişimi söyliyim. 2sne önce 2.5 ay kadar geçen sene 3 ay spora gittim. Bu sene ise 2.5 aydır gidiyorum. Protein almak gibi bi niyetim var ama hangisini alacağıma karar veremedim salonda 2tane protein önerdi hoca optimum ve olimp sarı kutu.(ayroca nitrotech ve multipower dan başkada toz yok) kime sorsam yada araştırsam herkes optimum demiş ben hardline 3 matrixi merak ediyorum ama geçen seneki salondaki hocam bana hardline dan uzak durda hangisinden alırsab al dedi o yüzden hardline kafamda olumsuluk işaret ediyor. ŞİMDİ ben ne almalıyım boy 178 kilo71-72 tavsiyeniz nedir 75kiloya kadar hacim artsın yeter bana. Birde fiyat sıkıntım var...

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,
    Böyle durumda önemli kriterlerinizi öncelik sırasına göre sıralamanızı öneririz. En önemli değişken fiyat ise, Hardline gayet iyi bir seçenek. Hocalarınızın uzak dur tavsiyesi çok doğru bir tavsiye olmamış. En çok sattığımız, en memnun bırakan ürünlerdendir 3 Matrix. Bu sebeple fiyata önem veriyorsanız Hardline ilk önerimiz.
    Eğer fiyattansa tat diyorsanız da Optimum marka Gold Standard Whey tozları önerebiliriz. Sitemizden bu ürünleri bulabilirsiniz.
    Bu iki ürün de sizi amacınıza ulaştıracaktır (eğer dengeli besleniyorsanız).

3. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben günlük ortalama wheyden 40 gram protein alsam yeterli. Beslenmem düzenli olduğu için fazlasına gerek olmadığını düşünüyorum. Hardline da bir serviste 36 optimumda 24 gr protein olduğu yazıyor. Harline hedefime yakın protein oranı sunuyor. Ben hardline'ı sadece spor sonrası içsem içindeki bca kreatin glutamin gibi amino asitlerden spor esnasında faydasını göremem heralde değil mi?

4. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Görürsün. BCAA zaten her protein tozunun temelini teşkil eder. Creatin için vucutda depolandıkca yararı olur, uzun süreli devamlı kullanımda etkisi yüksek olur. Gerçi protein tozunda oranı çok az ama en azından yavaşda olsa bir birikim yapar. L-Glutamin de zaten antreman sonrası kullanılır, genelde protein tozu içindeki oran yeterlidir, ama ağır antremanlar sonrası ek 2-3 gr. alınabilir (Bilhassa definasyon sırasında yiyeceklerden glutamin alımı düşerse).

5. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Genelde spor sırasındaki faydalarından bahsedildiği için öncesinde alınması lazım zannediyordum. Ama dediğiniz gibiyse hardline alıp sadece spor sonrası kullanmak istiyorum. Zaten ilk proteinim olacak fazla takviyeden yana olmadığım için benim için yeterli olur heralde.

6. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Multipower sağlam ham madde.

7. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sağlam hammadde derken? Fiyat bakımında ucuz olsun istiyorum multipower fazla fazla gelir bana

8. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    o zaman optimum al daha ucuz olmalı. fakat hardlineye bulaşma. yazan varsa da emin ol kendisi satıyor ya da bir şekilde reklam entry parası alıyordur. bunların 2013te çinden ucuz hammadde getirdiğini biz unutmadık daha. ayrıca yurtdısından supplement getirememe, fahiş vergiler vs. de hep bu firma altından çıkıyor. yerli diye geyiğini yaptıkları şey de SADECE ETİKETLERİ. :)

9. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Al işte biri daha çıktı sakın alma diyen.. baştan söyliyim hardline ı savunmuyorum ama çinden ucuz hammadde getirdiklerinin bi kanıtını gösterebilir misin? Her söze kanamam değil mi ? Ayrıca bütün dünya çinde ucuz olduğu için çeşitli hammadee getiriyor. Senin dediğin ucuz ama kaliteli hammadde mi ona bakmak lazım eğer doğruysa dediğim gibi kanıt??
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Şubat 2017 ---
    Al işte biri daha çıktı sakın alma diyen.. baştan söyliyim hardline ı savunmuyorum ama çinden ucuz hammadde getirdiklerinin bi kanıtını gösterebilir misin? Her söze kanamam değil mi ? Ayrıca bütün dünya çinde ucuz olduğu için çeşitli hammadee getiriyor. Senin dediğin ucuz ama kaliteli hammadde mi ona bakmak lazım eğer doğruysa dediğim gibi kanıt??

10. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    tamamdır sen kafaya koymuşsun o yönde istediğinizi alın elbette. 2013 yılında yaptığımız geyikleri ve tartışmaları tekrar yaparak harcayacak gerçekten fazla vaktim yok.

11. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kafaya koymak değil mesele ben daha 2013 zamanında ne oldu bilmiyorum. Sizden kanıtlı olarak ne olduğunu anlatın istedim. Sonuçta bu marka niye bu kadar kötüleniyor bilelim ki ona göre almayalım bu markadan. Çok meşgulsünüz sanırım kusura bakmayın

12. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Fiyat diyorsun da optimum ile arasında sadece 9 tl fark var.

Hardline bulaşma çöp bir marka.

13. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Optimum bana görede iyi ürün fiyat farkı evet az.Bulunduğum ilde herkesin aldığı bi supplement dükkanı var ordan alırım indirim yaparlar ucuza getiririm umuduyla hardline alayım demiştim ama bugün sordum ordada aynı fiyat dediler yanında dandik kendi markalarını bastıkları shaker verecekler. 10-20 lira için değmez dedim iyi ki almamışım diyorum şimdi. Bu arada dediğim dükkanda adamlar optimum 900gr 120 ye satarım dedi. sanırım stt yakındı ondan ucuza verecek. En iyisi diyorum supplementlerden taksitle 900 gr on alıp geçeyim başlangıç için

14. omer89

omer89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Fiyat onemli ise genrise almani oneririm. 2. Kutuyu bitirdim. Gayet de guzel gelisim gösterdim. Tavsiye ederim

15. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ben çileklisini kullandım tavsiye ederim.

900 gr ürünlerin fiyatı her yerde öyle zaten.

2 kg alsan daha hesaplı.

16. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çilekli denemiştim bi kere sevmedim ama protein oranları çok az da olsa fark ediyor dediler belki iyidir çilekli deyip aldım bugün

17. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Çilekli olanda servis sayısı daha fazla

18. farukd

farukd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynen öyleymiş ama 1 servis falan o kadarda önemli değil ben protein değeri artıyor mu diye merak etmiştim ondada pek bi fark yokmuş deniyecez bakalım

Sayfayı Paylaş