İştah kesici ilaçlar hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kemalhdd tarafından 30 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kemalhdd

kemalhdd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler arkadaşlar, ben iştah kesici ilaçlar hakkında bilgi almak istiyorum. Piyasadaki ilaçların çoğu sağlık açısından riskli yan etkiler barındırıyor. İçerdikleri sibultramin maddesinden dolayı alınacak riske değmeyeceğini düşünüyorum. Zedprex prozac gibi ilaçların iştah kapatarak kilo verdime gibi bir etkisinin olduğunu duymuştum, sizce bu ilaçlar kilo vermek için kullanılır mı? Eğer kullanılmazsa önerebileceğiniz ilaç var mı?

2. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba neden böyle bir düşünceniz var ? Her yolu denediniz mi ? Son çare olarak bu yolu mu tercih ettiniz ? Aslında kilo vermek çok basit sadece mantığı kavramanız lazım. Temiz beslenin ideal kalorinizin 500 kalori altında alın örnk: 3000 ise 2500 şeklinde. Son olarakta araştırmak sürekli öğrenin youtube gibi bir derya var herşey var orada. Zaten olayın mantığını çözdükten sonra gerisi geliyor böyle şeylere de ihtiyaç kalmıyor.

3. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    tamamen boş iş ilk başta o nefsini kontrol etmeyi öğrenmezsen zaten hiç bi işe yaramaz kendine sınır koymasını bilmelisin yoksa istediğin yağ yakıcıyı al istediğin ameliyata gir işin sonunda her türlü kilonu alırsın

4. ahmetcnstantine

ahmetcnstantine Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    al sana yeme ihtiyacını ortadan kaldıran ilaç (10-12 saat boyunca hiç bişey yemek istemezsin) : concerta
    kırmızı reçeteli fakat. psikiyatristin yazması gerek

Sayfayı Paylaş