İştahım büyük sorun oluyor:(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ReaL_WorlD tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ReaL_WorlD

ReaL_WorlD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar benim sorunum iştahım aslında çok iştahlı biri değilimdir özel hayatımda ama garibinize gidecek hatta saçma bulcaksınız belki boş oturduğumda televizyon ve bilgisayar başına oturduğum zaman helede sevdiğim film, dizi veya program varsa iştahım birden açılıyor ve durmak bilmiyorum ne bulursam bi bisküviyi bırakıyorum, bi ekmeğe başlıyorum habire yiyorum ama şu sıralar diyete başladım azimliyim bu sefer kendimi tutmak istiyorum. Benim okulumda bilgisayar üzerine olduğu için extra webmasterlik de yapıyorum bu yüzden pc başında vakit geçirmemem imkansız gibi birşey oluyor ve bilisayarıma da tv kartı aldım almaz olsaydım televizyon ve pc tek aletten iş görüyorum buda sorunumu 2 e katlıyor :(

Spora gelince sabahları yürüyüş felan yapabiliyorum ancak bilgisayarda ise 1 saat oturup sonra kalkıp yarım saat ya mekik çekiyorum ya eliptik bisiklete biniyorum,yada başka hareketler yapıyorum. Spor için zamanımı baya bir açtım hatta daha fazlada açabilirim ama benim için sorun olan iştahım belki bilgisayarla vakit geçirmekden çok sıkıldığım için sıkıntıdan yemeğe veriyorum belkide alışkanlık yaptı bende ama özel hayatımada vakit ayırıyorum fazlası ile :( Bazen televizyonda yarısma programında bilgisayar işi yapanları görüyorumda çoğu ya gözlük takıyor, yada kilolu ben bunlardan olmak istemiyorum gözlük konusu ayrı uzun kaldığım için uzağı bulanık görür oldum veya çoğu zaman dolmusların üstündeki yazıları bile seçemiyorum biraz uzakta olduğunda ama bilgisayar mesleğinde bırakamam elim ve mantığım buna yatkın..

Sayfayı Paylaş