İçim fit süt ve pınar fit süt acil yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mcyaralıbodyci tarafından 27 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bulkta bir sporcuyum biraz kirli beslenirim.Bugün öğlen 2 tane hamburger 600ml ayran iki tane mega patetes kızartması yedim.Sonra antrenman yaptım ve 2-3 saat sonra içim fit süt aldım tadı mükemmel ötesiydi beni Çocukluğuma götürdü.Ama hızlı bir şekilde yolda yürürken neredeyse 450ml sini kafaya diktim mükemmeldi tarihide geçmemişti.Ama 2-3dk sonra midem bulandı ve kustum acaba neden süt mü bana dokundu acaba bulkta yemeği mi fazla kaçırdımda fazla geldi.Sonra bide bundan 2ay önce pınar fit süt almıştım.Tadı acı geldi çikolatalıydı içtim ve kendimi berbat hissetmeye başladım aslen normalde ben günde 1 litre normal süt içmeye bile alışığım ama niyeyse bu fit sütler bana fazla dokundu 30 gram proteinde aslen çok değil ben öğünlerde çok daha fazlada alabiliyorum hiç de kusmadım ama ne oluyorsa bu fit sütler beni kötü yapıyor yardımcı olursanız ve bi açıklama yaparsanız sevinirim.

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    öğünlerde aldığın protein miktarına dikkat et. aşırısı miğdeyi de bozabilir. sindirim sorunuda yaratabilir tabiki. çöp bidonu değil bu :D

Xmasterskull-58 bunu beğendi.
  3. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Haklısın bazen gelişim kaygısıyla bastırmaktan olabiliyor.

Sayfayı Paylaş