1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

üstatlarım bi yorum yapın

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mehmetpdr tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmetpdr

mehmetpdr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam body üstatlarım. 2 senedir düzenli antrelman yapıyorum. yoğun dönemler, hafif dönemler ve tatil dönemleri olmak üzere 3 dönem çalışma düzenim var.
    daha önce nitrofull protein ve kreatin kullanmıştım iki ay yoğun antrelmanda.
    şimdi amino 2000 tr pover antrelman günü 6 tablet, hardlıne kreatın antrelmandan önce tek tablet ve benexol b12 üç günde tek tablet vitamin alıyorum.
    vücudum ve takviyelerim hakkında ne düşünüyorsunuz?
    ve birde omuzları ve kolların yeterli olduğunu düşünüyorum. göğüs antrelmanına ağırlık verecem. ne dersiniz??

bu arada boyum 176 kilom 90 pazılar sol 37,5 sağ 38,5 önkol 31, göğüs 116 omuz 117 bel 100 kalça 102

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Kasım 2012
  2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Merhaba..Kullandığın yan ürünlerin bazıları hakkında tecrübe ve bilgi sahibiyim , tr power amino ve nitrofull ürünlerinden uzak dur , sağlığını gereksiz yere riske etme ve bunlardan alacağın gelişim sadece psikolojik yönde olur. Daha iyi , kaliteli markalar kullanabilrsin yan destek olarak. Mesela aminoasit için Universal ürünlerini , protein tozu için ise Optimum , Muscletech ürünlerinden kullanırsan çok çok daha iyi etkiler alırsın.

3. mehmetpdr

mehmetpdr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hacı bu bahsettiğin riskler ne gibi şeyler? sağlığa ne gibi zararı olur takviyelerin ve hepsinin olur mu?biliyorum formda yazıyordur kesin fakat birebir sormak istedim.

4. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Şimdi öncelikle bu markalar aslında amatör tarzda çalışan salonlar ve ev kullanıcıları için üretiliyor.Yani tamamiyle para kazanma amaçlı çalışıyorlar , ürünlerinin etkileri varmış yokmuş hiç önemli değil bunlar için. Merdiven altı ürünleri diye geçer bu ürünler genelde. Bu markaların ürün fiyatlarını diğer markaların ürün fiyatları ile karşılaştırdığında zaten aradaki farkın ne kadar çok olduğunu görüceksin. Supplement konusunda bilgi sahibi olmuş , araştırma yapmış insanların hemen hemen hiçbiri kullanmaz bu ürünleri , tavsiye olarak alanlar kullanır sadece, ve pek de araştırma yapmazlar. İlgili bakanlıklara bu ürünler hakkında yüzlerce şikayet yapılmıştır , sitemizde de internet ortamından da bakabilirsin bu konuyla ilgili açılan başlıklara. Ürünlerin içerikleri birbiriyle örtüşmez , yalan dolan bilgiler verilir vs.. Yani anlıyacağın bu ürünler boş ürünler kardeşim , sağlığını atma tehlikeye forumda araştırma yap , uygun oaln daha iyi yabancı markaları tercih et , hem daha çabuk etki görürsün hemde sağlığını riske atmazsın.

mehmetpdr bunu beğendi.
  5. mehmetpdr

mehmetpdr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınızı bekliyorum lütfen bişeyler deyin

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363