çatlaklar...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Yekta tarafından 11 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yekta

Yekta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.A arkadaşlar bir sorunum var ama ne kadar arastırsamda bunun nedenini veya tedavi yöntemini bir türlü öğrenemedim... ben 18 yaşındayım bundan 3 sene önce aşırı kiloluydum azmettim ve bu kiloları verdim ancak birden kilo verince doğal olarak karın bölgemde ve omzumun cevresinde çatlaklar oluştu.
    1 sene önce başladım spor yapmaya her yolu denedim ancak bırakın karın kasını karnımdaki sarkmayı bile giderebilmiş değilim her yolu denedim ancak çatlaklar bana mısın demiyor dumbell ile göğüs kaslarıma yüklendim bir aralar göğsüm sertlesti evet ama zamanla büyümeye basladı bende bıraktım dumbelli şimdilik sadece şınav mekik ve sabah koşumu yapıyorum. vücudumda çatlaklar olduğu için ayaktayken evet biraz şekilli görünüyorum ama oturduğumda veya eğildiğimde göğsüm ve karnım sarkıyor hemen. bu arada ayaktayken göğsüm vücuduma göre çok aşağda duruyor boyum 1.69 şınavımı mekiğimi barfiksimi çekiyorum ekmek yemiyorum bile ama nerde yanlıs yaptıgımı henuz anlamıs değilim. bilgisi olan arkadas varsa rica ediyorum yardımcı olsun şu çatlaklar ve sarkmalar konusunda. şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler:(

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.