Üst göğüs sakatlanması Hk.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve wocDL tarafından 26 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wocDL

wocDL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tüm üyelere hayırlı günler diliyorum.

Hemen yaşadığım sıkıntıya geçiyorum üst göğüs antrenmanının son setinde ağırlığı iyice arttırdım ve harekete başladım bu hareketimi smith machine'de yapmaktayım. Bir kaç tekrar sonra farkettim ki (ağrı hissetmeye başladım) üst barı üst göğüse vurdurarak basıyorum hemen hareketi bitirdim göğüs ağrısı rahatsız edecek şekilde derin nefes almamı da etkilemişti. Ağrıdır geçer dedim cable cross hareketine geçmek istedim fakat ağrı şiddetini arttırdı. Şuan da ağrım hala var derin nefes alırken tekrar ağrı yaşıyorum. Sizin ya da tanıdığınızın başına bu tür bir şey geldi ise bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İdmanda anormal bir aci hissettiğiniz zaman direk birakin idmani sagliktan onemli değildir. Nefes alinca gogsun agrimasi genelde usutunce olur cigerlerde sivi birikmesi gibi ama sen idmanda oldu diyosin kas gevsetici krem surup gecene kadar dinlendir. 1haftaya gecmezse doktora gorum bi bakalim.

3. wocDL

wocDL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Devam etmek istedim lakin ağrıdan bırakmak zorunda kaldım. Dediğinizi uygulamaya problem yaşadığım akşam başladım Ben-Gay Pomat kremim vardı üst göğüs kısmına sürdüm bakalım geçmez ise bir doktora görüneceğim.

Sayfayı Paylaş