Ürünlerin kullanımı hk.

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve rjmcready tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
 1. rjmcready
  Offline

  rjmcready Üye

  Katılım:
  26 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  11
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Merhabalar,

  Amino asit, yağ yakıcı ve performans arttıcı ürünlerin hangilerinin beraber ve nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi verebilir misniz?
   
 2. supplementler.com
  Offline

  supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  4 Nisan 2007
  Mesajlar:
  351
  Beğenileri:
  109
  Ödül Puanları:
  78
  Meslek:
  Eğitmen - Sporcu Gıdaları
  Yer:
  Istanbul
  Merhabalar,

  Amino asitlerin de protein tozları gibi kullanım zamanları genellikle spordan sonradır. Tablet, toz ya da sıvı formlarda olabilirler.

  Yağ yakıcı ürünler spordan 15 ile 20 dakika önce alınmalıdır. Bu sayede aradaki zamanda kana karışarak metabolizma hızınızı arttırabilir. Yağ yakıcı ürünleri de tablet ya da sıvı formlarda olabilirler.

  Performans arttırıcı ürünlerin kullanım zamanları genellikle spordan hemen önce ve spor esnasında kullanılmalarıdır. Bu ürünler de tablet, toz ya da sıvı formlarda olabilirler.

  Ürünleri beraber kullanmadan önce içerik bilgilerini okumanızda fayda vardır. Örneğin yağ yakıcı ürünler ile performans arttırıcı ürünlerde benzer maddeler olabiliyor. Hem yağ yakıcı ürününüz hem de performans artrırıcı ürününüz taurin içeriyorsa, iki ürünü birlikte kullanmamanız gerekmektedir.

  Bu içerikler her üründe değişiklik gösterdiğinden dolayı, birlikte kullanmadan evvel mutlaka ürün içerik bilgilerini incelemenizi öneririz
   

Sayfayı Paylaş