Ürün önerisi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve denizb tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. denizb

denizb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çankaya, Ankara
    Merhaba, forumda yeniyim o yüzden konu kirlilği yapıyorsam affola. :)

L-Carnitine ve CLA kombinasyonu için ürün önerisine ihtiyacım var, ürünler hakkında bilgi veren konuları inceledim fakat o kadar fazla çeşit var ki inanın kafam karıştı. Hatta bunlarla birlikte güvenebileceğim bir termojenik yağ yakıcı veya ventolin tarzı bir ilaç bile kullanabilirim. Forumu 1-2 saat inceledim ve dnp'den ventolin'e kadar bir çok şeyi öğrendim. Bu ilaçların hızlı etkileri de ister istemez aklımı çeliyor fakat ben vücut dengemi harap etmeden hızlı sonuç verebilecek bir çözüm yolu arıyorum.

Asıl olay şu, 5 ay öncesine kadar 49-50 kg civarlarındayken Polikistik Over Sendromuyla birlikte insülin direncimin sınırda olduğunu öğrendim ve bu da kilo almama yol açtı. Amacım sadece eski bedenime kavuşmak, sıkı ve ince olmak, kesinlikle kaslı bir görünüm değil. Diyetisyenden aldığım düşük glisemik indeksli diyetle birlikte haftada 4 gün 45-50 dk cardio yapmaya başlıyorum bu pazartesi itibariyle. Bunların dışında da hiç bir zaman sürekli oturan bir insan değildim, binicilikten dansa kadar bir çok farklı spor yaptım diyebiliriz.

Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınız için :)

2. ozgur.ozgenc

ozgur.ozgenc Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli , Turkey
    Ben yaklaşık 6 ayda 10 kilo yağ ağırlıklı verdim. Bu süreçte 2 şişe 1.lt. Sıvı l carnitine liquid aldım. Antrenmanlarda önce iki kapak aldım haftada 6gun çalıştım. Haftada birgün 6.5km koşu birgün 3000m yüzme diğer günler ağırlık çalıştım ağırlık çalıştığım günlerde son 15dk karın kası yaptım. Suan ağırlık çalışması yapıyorum. Cardio azaltim

Acı kamçimdir, beni hedefe ulaştıran

3. denizb

denizb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çankaya, Ankara
    benim amacım çabucak eski halime dönmek, hızlı bir incelme ve sıkılaşma sağlamak. bunun için de L-Carnitine ve CLA için marka önerisi bekliyorum.

4. ozgur.ozgenc

ozgur.ozgenc Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli , Turkey
    Marka olarak hardline L-Karnitin kullandım. Ama mucize bekleme cardio yapmazsan ağırlık çalışmazsan boşa gider. Bide low cab diyeti yap düşük karbonhidrat yüksek protein ile beslen

5. denizb

denizb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çankaya, Ankara
    zaten diyetisyen Low GI uyguluyor, haftada 1 gün Fit Dance, 3 gün de Zumba, 45-50 dk olacak.

6. ozgur.ozgenc

ozgur.ozgenc Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli , Turkey
    Tamam yeterli dediğim marka bu konuda destekler sadece tavsiyem hangi markayı alırsan al sıvı formda olsun etkisi daha hızlı oluyor

7. denizb

denizb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çankaya, Ankara
    teşekkürler. yine de daha önce kullananlardan farklı önerilere açığım.

ozgur.ozgenc bunu beğendi.
  8. oezguel

oezguel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler Deniz Hanım. Öncelikle sizin de bildiğiniz gibi insülin direnciniz ve fazla kilolar kistik over ile ilgili yaşayabileceğiniz problemlerin ne yazık ki sadece bir kısmı. Ancak kilo vermek bozulan hormon dengenizi yerine koymak açısından çok önemli, öyle ki tedavinin de bir parçası diyebiliriz. Bu süreci hızlandırmak adına benim size tavsiyem yukarıda saydığınız ürünleri kullanmak yerine sporu doktorunuzun önereceği hormon tedavisiyle desteklemek ve diyet listenize uymaktır. Yağ yakımına yönelik ürünler sorunun kaynağına değil, ancak fazla kilolarınıza yönelik ve hormonal bozukluğun doğurabileceği başka sorunlara çözüm sunmamakta. Bu sebeple ilaç tedavisi, spor ve kararlılık sizin açınızdan çok daha mantıklı olacaktır görüşündeyim. Tabii ki durumunuzun ayrıntılarını bilmediğimden ve konunun uzmanı olmadığımdan doktorunuzun önerileri benimkilerin üzerindedir.

denizb bunu beğendi.
  9. denizb

denizb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çankaya, Ankara
    doktorum ilk etapta ilaç ve hormon tedavisi vermedi çünkü hormonlarımda ilaç kullanmamı gerektirecek kadar büyük bir bozukluk bulamadı. tek istediği şey kilo vermem. eskisi kadar hızlı sonuç alamamak psikolojimi yerle bir ettiğinden böyle bir ürün desteği arayışındayım.

10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    L carnitine den ziyade kesinlikle yüksek dozlü Cla öneririm

11. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İkisinin de belirgin etkisi olmaz. Sadece daha az yiyin. Sonuç alamamanızın nedeni yeterince az yememeniz.

12. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Gün içinde yeşil çay , spor öncesi ve sabahları sert kahve..
    Günlük tüketilen öğünlere eklenilen kırmızı pul biber ve karabiber..

Sayfayı Paylaş