Üniversite Sınavı ve Vücut Geliştirme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fenerli_gezginci tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fenerli_gezginci

fenerli_gezginci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle foruma yeni katıldım ama aklıma geldikçe konu açmaya çalışacağım ilginiz çok güzel.

Ben fen lisesi öğrencisiyim bu sene 12.sınıfa geçmiş bulunmaktayım ve yolumu şimdiden çizmem gerekli.
    Çok iyi yerler hedefliyorum ve vücudum için de çok hedefim var önceden de açmıştım konu.
    Bu spora beni psikolojik olarak çok toparlıyor adeta bir terapi gibi ama derslerle birlikte yürütemiyorum.Evet çok üşengeç bir yapım var çok yavaş hareket eden rahatına düşkün.Ben fikrinizi de almak istiyorum açıkçası çok kararsızım.

Sporu bırakmıcam onsuz yapamıyorum ama günlük 4-5 saatlik bir ders çalışma süremin de olması gerekiyor.Evde de yapılabilir mi bu spor yoksa salonla sizce basıl yürütebilirim fikirlerinizi esirgemeyin lütfen benim için değerliler.

2. sukrugul45

sukrugul45 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Urla, Izmir
    Benim de durumum aynı, ilk 100 hedefliyorum bakalım ne olacak, ben ygs ye iki hafta kalana kadar salona gideceğim. Bence sen de salona git.

fenerli_gezginci bunu beğendi.
  3. fenerli_gezginci

fenerli_gezginci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İrtibatta olalım

4. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Benim bu sene sınav senem YGS'de 25 bin civarı hedefliyordum 45 bininci oldum. sporu da hiç aksatmadım bende de uyuşukluk tembellik var açıkçası günde hiç soru çözmediğim zamanlarım oldu 1 ay kadar. Şimdi lys'de 20-25 bine çekmeyi planlıyorum. sonuçlar açıklanınca sizle de paylaşırım. Ancak gerçekten disiplinli bi şekilde spora da derslere de çalışırsan ikisinin yürüyeceğine inanıyorum. sonuçta 7/24 ders çalışmıcaz 2 saat vakit ayırmaktan sorun çıkacağını sanmam.

fenerli_gezginci bunu beğendi.
  5. fenerli_gezginci

fenerli_gezginci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende de var o tembellik asıl sorun onu çözmek