Özgüven

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Ahmet44 tarafından 6 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ahmet44

Ahmet44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya Abiler ben 1.5 aydır boksa gidiyorum fakat karşımdakine yumruk atamıyorum sadece sol direk ile dürtüyorum rakibi ve hep bu yüzden darbe alıyorum.lütfen yardım eder misiniz ?

2. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Özgüven ne alaka anlamadım ? Zaten gardın düz ise sol ile dürtmen gerekir sol ile dürtüp sağ ile anında vurabilirsin böyle çok k.o oluyor boks maçlarında bizim boks hocamız sol ile vurup direk çıkın ve kafanızı geride bırakın der sen ileri atıyosan kafanı darbe yersin. Ayrıca darbe konularına takılma darbe almak iyidir zaten korunuyorsunuz. Darbe almadan bu sporu yapamazsın alışman lazım gözlerini kapatma darbe gelince çünkü amatör hep yumruk savuruyorlar maçı direk kybedersin.

3. Ahmet44

Ahmet44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Eylül 2018 ---
    Teşekkür ederim.İlk defa böyle darbr alınca biraz hevesim kırıldı da o yüzden yazdım yine de saol

4. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Darbe almadan bu sporu yapman mümkün değil. Boksörlerde ciddi darbeler alıyor ama bu boksu bırakayım demek değil ki zamanla alışacakısın HERKES gibi. İyi günler bildiklerim bunlar

Sayfayı Paylaş