Ösym'den tekrar darbe yiğen arkadaşlar buraya :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Hymenalos tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Daha neler neler bahaneler bitmez valla :) Benım bahanem önümde bir kadın oturdu olamaz böyle birşey(insan olduguna şahit lazm) model falandır kesın yani kokusu bıle tahrik ettı 160 dkk titreşimde kaldım :) Consantrasyon körlum bozuldu valla :p

Valla sınıftaki görevli kadın hoca allahtan toprağa bakıyordu ona bakıp arada toparlanıyordum allah kımseye vermesin böyle bi olay :)

Son düzenleme: 1 Nisan 2012
    bravehearts, Danny Boy ve Azi bunu beğendi.
  2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Azi baktım şimdi sonuçlara az çok..

Türkçe : 23 net
    fen : 5
    sosyal : 5-6 civarı 220 puan falan geliyo işte..

He ayrıca sıra numaram 1 di iki tane yaşlı gözetmen kadın gelip gidip fısır fısr konuşuyolar konsantremin içine ettiler.. ya konuşmasalar bile kadın karşımda oturuyo ya o bile konstremi bozuyo ya son dk lara doğru öteki oturdu kütür kütr şeker yiyo..

Son düzenleme: 1 Nisan 2012
    Azi bunu beğendi.
  3. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    nerden baktın bende bakiyim bi bulamadım bi

Azi bunu beğendi.
  4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    ya 2012 ygs cevap yaz 80 tane site gelir.. tek tek videolar var izleyip bakarsın

Azi bunu beğendi.
  5. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hmm beni gözetleyen kadın minyon tipli,iri göğüslü bir hanımefendiydi...Sınav da abdestim bozuldu...Okula gitmeden önce abdest alıp,dua okumuştum...Gözetmen öğretmenimiz kadın olsun diye :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:03 ----------

Dostum moralini bozmak istemem ama 220 puan dershaneye gitmiş birisi için düşük...Senin yapman gereken bilgisayarı rafa kaldırıp ders çalışmak...LYS sınavlarından sonra direk 2013 YGS çalışmaya başla..Seneye 350 puan bekliyorum senden...Bu sene yaz tatili falan yapma...Tatili hak etmedin,sende biliyorsun...

Valat bunu beğendi.
  6. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Biliyorum haklısın düşük yaptım tatilde haketmiyorum ama astsubaylık var kafamda o puan gidebiliyorum olursa olur ha olmassa dediğin gibi başlıcam sözel ağırlıklı çalışmaya bu sefer

Azi bunu beğendi.
  7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar sınav sadece size zor değildi herkese zor soruldu ve önemli olan sıralamanız.
    bide dikkat dağınıklılığının ne demek olduğunu iyi bilirim geçen sene sbs sınavında gözetmen kadın topukluyla kafamın içine etti en sonunda sinirli şekilde bakıp uyardım oturdu yerine

Dynamo ve Azi bunu beğendi.
  8. StarfreedoM

StarfreedoM Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    13
    Sınavdan çıktıktan sonra "allahım bittim ben, Türkçeden doğrum yok" diye dövünüyordum, sadece 1 yanlışım çıktı. Tarihi fullemişim, Coğrafya 1 boş Felsefe 3 yanlış. Felsefeyi de iyi yapsaydım çok iyi olacaktı.

Hymenalos bunu beğendi.
  9. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Tebrikler.. Diğerleri ? :)

10. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    arkadaşlar eger ygs den 300 cıvarı puan aldıysanız umudunuzu kaybetmeyın derım.cunku ygs nın %35 i, lys nin %65 (yaklasık olarak) alınacak.
    o yuzden lys den iyi yaparsanız bi yerlere kesin yerleşirsiniz.
    turkce soruları harbıden uzundu ama.dershanede turkce'de 32 - 33 netın altına ınmezdım ama ygs de dagıtmısım bıraz :D
    adamlar resmen tuzak kurmus, turkce'de vaktı harcatıp matematıgı kolay sormalarına ragmen yapmamıza neden oldular.

11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    zordu ne demekkı ben onu anlamıyorum bende 2 kez gırdım bu sınava ole zor falan da degıldı ama herkes o zamanda zor der dururdu

ben ılk sınavımda toplamda yanı lys-ygs okul puanı harıc 387 yapmıstım burslu ozel okul tutmustu halkla ılıskıler :)

ıkıncı sınavda yıne toplamda okul puanı harıc 423 puan aldım ve ıstanbul unıv felsefe tuttu

kı yurtdısında okudum antrenorluk bolumu ıcınde 1 yıl boyunca hazırlandım ve spor bursu ıle gırdım

yanı benım farkım cok calıstım kusura bakmayın ama okulda ben dusuk puanlı bırını gormek ıstemıyorum hele bolumumde hıc ıstemıyorum ben tum yıl calıscam o gelcek orda 200 puanla aynı egtımı alcak yok ya daha neler

bana kolay mı sordular hayır sadece ben duzenlı her gun 3 saat ders calıstım okadar

bence bu yılda sorular zor degıldı sadece zor dıyenler ders dısında herseyle ılgılendıklerı ıcın bılmıyordu e tabıkıde bılmayene her kısı gıbı zor geldı

zor dıye bır durum yok sadece bılmemek var

kı suda var tabıkıde kolay somazlar kolay olsa herkes yapsa sızce unıversıteye yerlesmek nasıl mumkun olurdu herkes gırerdı ozman sınavın bır mantıgı kalmazdı

bıraz mantıklı olun ve karı kızla bılmem ne ıle vakıt gecırcegınıze sacma seylerı ugas yapıcagınıza aılenızın verdıgı dersane parasını kullanın ve derslerınıze calısın zaten dıger sınavda zor gelmıcektır

hangınız gunde mın 500 soru cozdu yada gunde belırlı bır saatını derslere ayırdıkı zor dıyorsnuz bence buna hakkınız yok

Son düzenleme: 3 Nisan 2012
  12. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Geçen pazar öss(yada şimdiki adı ne ise) olduğunu daha dün öğrendim. İlk başta aptal oldum tabi, bizim zamanımızda okullar kapanınca giriliyordu bu sınava, şimdi sayısı ikiye çıkmış sanırsam. 8 yıllık eğitime geçilmeden önce, 5. sınıfta Anadolu Lisesi Sınavlarına girip kendini kurtaran son nesildenim ben, ve yine ben ÖSS'ye girdikten sonra sistem değişti. O yıldan beri (o yıl 2005 olur, muhtemelen şimdi össye girenler o yıllarda ilk okuldaydı) sürekli bu gençleri nasıl s*kertiriz mantığıyla hareket ediliyor gibi, her sene sistem değiştirmeler, puan sistemi değiştirmeler. Bir ara 6. sınıftan itibaren her sene Anadolu Lisesi sınavlarına(adı her ne ise) girme gibi bir olay geldi sanırım, sonra tekrar mı kalktı birşeyler yine döndü orda. Ve bütün bunlar yetmezmiş gibi, bazı ermişlerin(!) rüyasına ertesi gün olan sınav soruları girdi, ya da sorular çalındı bundan tam emin değiliz çünkü bazıları tatmin oldu, olan yine benim cefakar türk gencime oldu. Sınava giren herkese geçmiş olsun.

Son Bir Not: 94-95 doğumlu nesil için gelsin, lütfen üniversiteye girmek için çok acele etmeyin, ben daha bitiremedim sizi gördükçe moralim bozuluyor, birde aranızda aynı dersi aldığımız halde abi diyenler çıkıyor iyice delleniyorum. Gerçi 1 dönem kaldı bitmesine ama olsun siz yinede acele etmeyin.

13. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar ben de girdim bu sene 4. girişim.
    Türkçem normalde 30dk falan sürerdi, 1 saatten fazla ayırdım hayatımı söndürdü..

ilk 16bin'e girmem gerekiyordu ama işim çok zor lys'ye daha hiç bakmadım

SBS-YGS-LYS-KPSS-ÜDS-KPDS... daha da var yani ömrümüz sınavlarla geçiyor..

14. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    eğlencesine girdim bu sene ben ; geçen sene ygs de 420 puan yapmıştım ygs-1 alanında ama bana kalırsa bu sene daha zor gibiydi belki antremansız olduğumdan bana da öyle gelmiş olabilir...
    mat geçen seneye göre daha kolay gibiydi hepsini yaptım ve yanlış olduğunu da sanmıyorum ama türkçe hakkaten kasmışlar 30 soru yaptım ve sıkıldım bıraktım :D

15. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    çok şikayet edilen türkçe soruların şöyle bir baktım, gerçekten zor.

uzun bir paragraf ve soru olarak da 'denemez', 'söylenemez' diyor. 1-2dk içinde paragrafı dikkatlice okuyacaksın, içeriğini tam anlayacaksın, şıklardan hangisinin içerMEdiğini ulacaksın, doğru şıkkı cevap kağıdına doğru biçimde aktaracaksın. ve süre sonunda tüm zihnini sıfırlayıp bir sonraki uzun soruya geçeceksin.

...ve aynen bu şekilde üst üste 15 tane civarı soru yapacaksın.

zor gerçekten.

*

sınava tam 20 yıl önce 1992de girmiş biri olaraktan :D

Danny Boy bunu beğendi.
  16. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bugün hocanın birinden gazeteyi alıp türkçe sorularına baktım bana o kadarda zor gelmedi yorum sorularının nerdeyse 5de 4ünü yaptım bilgi sorularınında ancak işlediklerimize baktım onlarda fena değildi.sorular uzun olabilir peki ya siz dershane denemelerinde nasıl sorular çözdünüz?dersaneler sizi kandırıyor olabilir biraz araştırın gerçek sınav formatındaki denemeleri çözün 2 cümlelik türkçe sorusu sorulan YGS denemeleri gördüm eğer onları çözüyorsanız tabiki o destan gibi metinlerde takılırsınız.

Sayfayı Paylaş