Öneri ve Yardımlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tdemirtas tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tdemirtas

tdemirtas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , herkezin hayalinde güzel bir vucud ile yaşam sürmek yatar en azından uzun zamandır benım hayalım bu ancak gerek iş şartlarım gerekse mekan sıkıntılarım nedeni randımanlı başlayamadığım bir spor dalı body

Şimdi siz değerli ve tecrübe sahibi olan kişilerden tavsiyeler almamnın zamanın geldiğini düşünüyorum şöyleki ;

Kocaelide ikamet ediyorum bir çok salona gittiğinizde size beslenme tavsiyesi olarak tavuk salata ye yarım saat koş şu şu hareketleri yap geç diyorlar yani bir ilgi yok düzgün bir program yok, daha ilk günden l-carnitine amino asit ne buldular ise dayamaya çalışıyorlar. belkide bu başlık benim konumumumda olan bir çok arkadaş için kaynak ibraz edecek bir başlık haline gelebilir.

Boyum : 1,83
    Kilom : 96
    Kemik yapım : orta

ailevi bir obezite söz konusu kız kardeşim 130 kg ben biraz fazla kilo aldıgımda uyku uyuyamaz hayata küsen bir tip oldugum için obzite sınırına şuana kadar dayanmadım ancak son zamanlarda yemege karşı olan düşkünlüğüm ve keyif anlayışımın elimde cisp pc karşısında internete girmek veya yatakta dizi izlemek olarak süreçlendiğini görüyorum ve buda benı korkutuyor. henüz yolun başındayken buna bir dur demek istiyorum .

yapı olarak omuzlarım çok geniş değil boyumdan ötürü kalıplı bir insan görünümündeyim kıyafetlerim ile bana şişko diyen pek nadir. ancak vuducumdaki yağ oranı karın ve yan bölgede toplanmış durumda gögüslerim erkeksi şeklini yitirme aşamasına doğru gidiyor.

Bu spora başlamak taki öncelikli amacım sağlıklı bir vucuda kavuşmak ne kaslı bir vucut egosu ile yanıyorum nede çıta bir insan olarak dolaşmak istiyorum . şuan ne bulduysa yiyen bir tipim bu spora başlangıcımda ilk önce kilolarımı mı vermem gerekiyor yoksa ikisini karışıkmı uygulamalıyım. bana bir beslenme ve çalıpma programı çıkartabilirmisiniz ?

metobolizma olarak çok hızlı kilo alıp veren bir yapım var , 3 ayda 20kg alıp 3 ayda 18 kg verebiliyorum "en son deneyimim"

çıplak bir resmim yok ancak göbeksel görünüm için şimdilik bir foto eklemek istiyorum ilerleyen zamanlarda öncesi sonrası fotolarımız olur umarım. teşekkürler

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş