ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR 140 KILODAN 87 KILOYA DÜŞTÜM VE BEL ÇEVREMDEKİ YAĞLAR BAŞIMA DERT OLDU

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tarık yıldırımoğlu tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tarık yıldırımoğlu

tarık yıldırımoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a Cümleten Hayırlı Akşamlar Öncelikle 145 Kılodan 87 Kıloya Kadar Düştüm 1 Sene İçerisinde Ve Sarkmalar Oldu Göğüs Bölgemde Bel Çevresinde Vs Vs. Konuya Deyinmek Gerekıyorsa Suanda 2 Tane Sorunum Var Bırıncısı Alt Göğüsüm Affedersiniz Ama Bayan Göğüsü Gibi Yağlı Duruyor 2.İse Alt Göbeğimdeki Yağlardan Şikayetçiyim Nasıl Eritecegimi Bilmiyorum 4 Tane Karın Kasımı Cıkarttım Ama Alttaki Can Simidi Canımı Sıkıyor Beni Birazcık Bılgılendırebılırmısınız Ne Yemem Lazım Nasıl Bir Program İle Çalışmam Lazım Sabahları Carrdiyp'mu Yapmam Lazım Şimdiden Teşekkür Ederim

2. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    low carb diyeti ile eritilebiliyor. geçenlerde birisi detaylıca yazmıştı. protein ve saglıklı yağ ağırlıklı beslenin. karbonhidratı olabildiğince azaltın. göğüs yağları ise yağ değil de doku olabilir. jinekomastiyi araştırın.

3. korkmazyigit48

korkmazyigit48 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    sarkmalar sporla toparlanıyor mu?

4. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    kardeşim konuyu hortlatıyorum. en etkili yöntem plates. zamanın varsa spor salonlarında pilates grupları oluyor oralarada gidebilirsin bilgin olsun. ücretsiz grup dersleri olarak veriliyor. platese zamanım yok diyorsanda serialnonunda dediği gibi sağlam bir diyet ve düzenli sporla yapabilirsin.

5. korkmazyigit48

korkmazyigit48 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    sen bu sorunla karşılaştın mı daha önce peki abicim

Sayfayı Paylaş