Ölçek sorunu yaşıyorum ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Zumbarga tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Zumbarga

Zumbarga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa, Turkey
    Merhaba arkadaşlar kilo almak için Hardline Progainer 5000g aldım..Kutunun arkasın da antreamandan önce 5 ölçek anteramandan sonra 5 ölçek yazıyor..Ölçek derken ne demek istiyor..Kutunun için de ki kaşık gibi bişey var ondan 5 tane mi atıcam ? Kaşığın resmini atıyorum aşşağıya..Çünkü ben o kaşıktan 5 tane attım antreamandan önce içtim zorlanarak baya..Sonra antremandan sornada 5 ölçek içtim..Eve geldim direk yatağa attım kendimi karnım ağrıdı falan kusucaktım ..Doğrumu kullanmışım ? ,

2. Zumbarga

Zumbarga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa, Turkey
    Cidden çok yardıma ihtiyacım var ..Lütfen konu hakkın da bilgisi olan biri ?

3. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    2.5 önce al 2.5 sonra
    5-5 çok fazla

4. Zumbarga

Zumbarga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa, Turkey
    Ya kilo almak istiyortum da dediginiz gibi mi yapıyım ne biliyim kutunun arkasında önce 5 sonra 5 diyor

5. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    kilondan ve beslenme programından bahsedersen daha iyi yardım edebilirim

6. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Ben kullandim zamaninda..aynen en iyi verimi almak istiyorsan 5 olcek sabah yada ogle arasi 5 olcekte aksam yemeginden sonra..yemeklerden sonra al dememin sebebi istahini kapaticaktir..13 14 gunde biter..ama 3 4 kilo kadar alirsin..tabi sporla birlikte kullanicaksin..beslenmene dikkat etmessen o aldigin kilolar yine gidicek..o yuzden bunun yerine spor gecmisin varsa protein tozu destekli kas insaasi daha mantikli..biraz uzun surer ama temiz kilo alirsin..basarilar.

7. Zumbarga

Zumbarga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa, Turkey
    peki sabah aldıgımdan antreamandan sonramı alıyım antreamandan önce mi

8. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    mide bulantisi ve karin agrisi bende de her yeni supplementr gectigimde oluyor, gaz vs gibi sorunlar da yapabiliyor ama gecici, en guzeli su ile tuketim. aldigin miktar dogru 5-5 kullanman gerekiyor ama yeniyim diyosan olcek azaltabilirsin

9. kubilaykot

kubilaykot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardesim sana şöyle soyleyeyim sabah 2.5 idmandan once 2.5 sonra 2.5 yatmadan once 2.5 yapiliyor. Bendede cok tokluk hissi yaratiyordu bazen bagirsakarim isyan ediyordu daha sonra idmandan once 3 ve idmandan sonra 3 içmeye basladim faydasinida gordum. Fazla kullanmamaya calis. Ac kalma. Sonucta ana besin sefilt yardimci besin bu. Az az kullaninca daha cok faydasini gorursun bende oyle oldu. Hem daha uzun sure gider. Bana 2 ay rahat gitti

10. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Her supplementten dolayı olan birşey değil bu.Sen normalde midenin belli bir büyüklüğü var , günde misal 2000 kalori alan bir insansın , bunu biranda bayağı yükseltiyorsun 5 ölçek buda sana mide bulantısı yapması normal bunu sana şöyle açıklyıım.Ben 3 hafta diyet yapıyorum bir programa belli kaloriye vücudum alışıyor sonra bi gün chet day yapayım diyorum ama aşırı yiyorum buda normalde 2500 kalori alırken ogün 5000-5500 kaloriyi bulmuşum yani durmuyorum sık yiyorum , sonra akşam bu dediğin sıkıntı oluyor.Gainer olayıda bu , yavaş yavaş artırsan daha iyi olur , ilk kullanıma başladığın 2 gün 3 ölçek sonra ki 2 gün 4 ölçek sonra full tempoyla devam ederek sorun olucağını düşünmüyorum.Bunlar hep alışma olayları.

Sayfayı Paylaş