Çok zayıfım kilo almak için protein tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Cenk Tunç tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cenk Tunç

Cenk Tunç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Merhaba ben 19 yaşındayım 1.70 boylarında 46-48 kilo arasındayım ne yaptıysam kilo alamıyorum arkadaslarımın söyledigi protein tozu alırsan kilo alırsın dediler arastırdım hardline progainer var onu alsam kullansam kilo alabilirmiyim? Kollarım bebek kolu gibi ve damarlarım gözüküyor zayıflıktan.

Fitness gitmiyorum yeterli durumum yok spor yapamıyorum hareketsizim genellikle ama egzersiz bulabilirsem evde yaparım yardımcı olurmusunuz?

2. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Protein tozu değil karbonhidrat tozudur o bence bu tip ek besinleri almadan önce bir doktora görün hormonal bir sıkıntı olabilir ayrıca aldığın toz tek başına sana kilo aldırmaz kilo almak istiyorsan yiyeceksin arkadaş oturup bir günde minimum yarım paket makarna yı bir öğünde yiyeceksin yoksa en kaliteli tozu da alsan sana kilo aldırır ama mucizevi bir kilo olmaz max 3 kilo felan aldırır bir kalori hesabı yap ona göre beslen yok olmuyorsa bir doktora görün hormonal olabilir bağırsaklarda sıkıntı olabilir direk toz kullanmanı özellikle sporsuz alınan toz senin için çok zararlı olur

Sayfayı Paylaş