Çok Umutsuzum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Abdulkadir12x tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Abdulkadir12x

Abdulkadir12x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Yozgat
    Selamun aleykum kardeşlerim. Baslikdanda anlaşılacağı gibi 1,5 2 aydir spora gidiyorum yaninda kickbokslada ugrasiyorum . Salona beraber gittiğim bi arkadaşım var ben 1.83 boy 73kg um. O 1.78 65 kg felan ayni zamaňda basladik ama sürekli benim fiziğim çıktı göğüs um sisti sen niue böylesin deyip duruyor halbuki ben girdiğimizd agirliklarda daha rahat kaldirabiliyorum zorlanmiyorum. Sürekli böyle demesi moralimi bozuyor biliyorum vücudun kendisini gostermesi 4 5 ayda oluyor ama ben dengeli beslenemiyorum . arastirdim her sayfada farkli seyler yaziyor Bu olay fazlasiyla kafami karıştırıyor bu konuda yardimci olmanizi rica ediyorum arkadaşlar. Birde 2 aylik bir sporda vucutta ne tür degisimler olumlu oldugu izlenimi gösterir? Bu anlattigim olaylar moralimi bozuyor cidden umutsluzga düşüyorum acaba böyle mi kalcam diye. Teşekkür ediyorum okuyup yardım eden herkesden

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    1-2 ayda gozle gorulur bir degisim olmasi zor,herkesin genetigi farkli o adamin vucudu daha hizli tepki veriyor olabilir.bir 6-8 ay gecsin o zaman da bir fark gormuyorsan gelisemiyorum diyebilirsin.suan icin cok erken.bunlari kafana takmamalisin.ben olsam o adamla spora falan gitmem,tek git cok daha iyi.

3. Abdulkadir12x

Abdulkadir12x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Yozgat
    Sagolasin kardesim hani kol da 2 cm lik bir büyüme var olcmustum ilk günden birde dedigim gibi vücut gelistirme diyeti buldum bi kac siteden onlari uygulamaya caliscam elimden geldigince büyük bir katkida bulunurmu diyetb? tekrar sağol

4. mertgnr23

mertgnr23 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Prolife Style Fitness Center
    Ne türde bi diyet olduğuna ve sizin vücut yapınız vs gibi şeylere bağlı, buradan diyetin ne kadar doğru olduğu bu kısıtlı bilgilerle tartışılamaz fakat bu işin çok büyük kısmı beslenmedir

Abdulkadir12x bunu beğendi.
  5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Asıl olay beslenmedir zaten,iyi beslenmeden cok yavas gelişirsin ve sonuc pekte iyi olmaz.sana tavsiyem birkac gun surekli arastirma yapman.beslenme tavsiyeleri,hangi besinde ne var tarzi arastirmalar.ben yazma geregi duymuyorum cunku google a yazsan yuzlerce sayfaya ulasirsin.onemli olan,bilgiye ulasmayi istemek.basariar diliyorum sana

6. Abdulkadir12x

Abdulkadir12x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Yozgat
    Çok sağolun kardeşlerim benim burda sizlere danışmam bulundugum yerde 2 tane spor salonu spor salonundaki herkesin fazla bilgi sahibj olmamasi yasadigim ilçede herhangi bir aktivite spor sahasi gibi hicbirsey olmadığı için küçük bi yer olduğu icin mecbur internet tten arastirma yapmak zorunda kaliyorum elimdeki imkanlari sonuna kadar zorlamaya çalışıyorum 1.83 kg 73 kilo almam gerekiyomu yoksa idealmi bunlari bilemiyorum sitelere baktim ama kafam karıştı size bi danisayim istedim

7. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Rica ederim dostum,burda birbirimize yardimci olmak icin variz.forumdaki sabit basliklari okuman sana gereken temel bilgileri verecektir.baktin kafan karisti,bana mesaj atabilirsin musait olunca yanitlarim.

Sayfayı Paylaş