ÇOK KİLOLU DEĞİLİM AMA YAĞ VAR

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Hasan Akçay tarafından 11 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    HERKEZE MERHABALAR FORUMDA KONULARIMA PEK CEVAP VEREN YOK AMA YİNEDE YAZIYIM COK SORU VAR AKLIMDA

BEN 62 KİLO CİVARIYIM 1.74 BOYUM VAR KİLOM COK NORMAL GELİYO SUANLIK BANA GÖBEĞİM COK YOK KARIN BÖLGEM DÜZDE DEĞİL BEN HİÇ KARDİYO YAPMAZDIM YENİ YENİ BAŞLADIM VUCUT TİİM EKTOMORF SPORA BAŞLAMADAN ÖNCE 50-52 KİLO ARASIYDIM O YÜZDEN HİÇ KARDİYO YAPMADIM BU KİLOYA CIKANA KADAR 8 GÜNDE 2 GÜNÜM 45 DK KOŞU + 15 DK KARIN ÇALIŞMA BUNU 1 GÜNEMİ İNDİRMELİYİM YOKSA 2 GÜN İYİMİ

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ÇALIŞMA ŞEKLİMDE 3 GÜN ÇALIŞMA 1 GÜN DİNLENME BUDA İYİMİ YOKSA 2 GÜN ÇALIŞMA 1 GÜN DİNLENMEMİ YAPAMLIYIN
    CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM COK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Hasan selam. Crosscu musun? :)

Forum turkiyedeki en aktif forumlardan biri. Sorularina cevap gelir.

Bu konuda soylenecek cok sey var. Gobek kasi yapmak istiyorsan

1. Gobekte depolanan yagi eritmen lazim. Bunun icin vucuttaki kas oranini artirman lazim. Yani gobek kasi yapmak icin komple vucudunu calistirman lazim. Sadece mekik cekerek olmaz.

2. Gobek kaslarin gelismemisse yagi eritsen bile gobek kasi meydana cikmaz. Gobek kasi calisman lazim

3. Bu is sadece kas calismakla.alakali degil. Beslenme de onemli. Kaliteli beslenmezsen kaslar gelismez.

4. Gobek kaslari kucuk kas grubundandir. Kucuk kaslar ortalama 2 gunde tamir olur. Yani 1 gun calis 2 gun dinlen. Sonra tekrar calis yapabilirsin. Haftada 2 gun tercih edilebilir.

5. 15dk gobek antremanini 10dk ya indirip daha yogun calisabilirsin.

6. Antremani duzgun yapmak onemli. Yanlis yaparsan ilerleme kaydedemezsin.

7. Gobek yaglari cok inatcidir. Abur cuburdan kac.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ÇOK TEŞEKKÜRLER BÖYLE CEVAPLAR MUTLU EDİYOR İŞTE BENİ :) :) amcamların bir cross grubu var pazar günleri takılyolar bende gidebildiğim kadar gidip takiliyorum

Sayfayı Paylaş