Çok Kötü Sakatlandım Acil bakın

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Gorillaxxx tarafından 3 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar Selamün Aleyküm öncelikle bugün metroda merdivenlerden giderden iki basamak adım attım yanlışlıkla ve ayağım ters döndü yürürken çok ağrı yapıyor zorlanıyorum daha öncede böyle oldu ama daha kötü oldu o zaman ayağım komple gitmişti hiç adım atamıyordum kırık çıkıkçıya gittim o da ayağımı ters çevirirdi öbür tarafa doğru ve geçti ne yapmam lazım buz koydum başka ne yapabilirim olmadı kırık çıkıkçıya tekrar gidicem

2. Tengri Biz Menen

Tengri Biz Menen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Psikolojik danışman
    Yer:
    Samsun
    Kırık çıkıkçıyı boşver. Risk alma. Acile git. Onlar gerekeni yapar. Ben de bir defasında sağ ayak bileğimi çok feci burkmuştum. Acı eşiğim yüksek olduğu için iplememiştim pek. Ama aradan 2-3 saat geçince ayağım çok şişmişti ve ağrı çok artmıştı. Topallaya topallaya gidip tekerlekli sandalyeyle çıkmıştım. Ayak bileğimi çatlatmışım. Alçı malçı derken bir ton iş çıktı.

Bence risk alma. Acile git hemen.

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    valla aynı sakatlığı daha önceden yaşadım ve o zaman acilede gitmiştim acil sargı falan yapıp ertesi güne bir daha randevu verince önemsemedim kırık çıkıkçıya gittim adam tak diye düzeltti ne ağrı kaldı ne sızı
    kardeşim keşke seni dinleseydim bugün kırık çıkıkçıya gittim çok fena ağrıyor tek ayak üstünde yürüyorum yarın geçmezse doktora gidicem başımıza iş aldık

Sayfayı Paylaş