Çok kötü oldum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve igormami tarafından 19 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Beni biliyorsunuz bipolarım. İstanbul'da yaşayan bilir zorlu center var. Oraya giriyordum döner kapıdan. Dedektörden geçmek için telefonu çıkarmıştım sonra kulaklığı takarken biraz yavaşladım işyerinden video konferans yapıyorduk. Bir kadın arkamdan bir kulaklık eksikti dedi. Ama işti aksatamazdım. Özür diledim küfürler etti. O kadar kötü oldum ki 3 senedir içki içmiyordum bira aldım içtim. Şimdi çok pişmanım.

2. goodlifter

goodlifter Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    18
    geçmiş olsun ama ben ne dediğinden hiç bir şey anlamadım ben anlamadıysam kimse anlamamıştır bundan da eminim

3. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Şöyle bir şey. Ben dedektörden geçerken sadece telefonu kenara koydum. Sonra döner kapıdan geçerken kulaklığı takıyorum. Biraz yavaşladım arkamda kadın varmış. Sinirlendi bağırdı bana hakaretler küfürler etti dış görünüşümle ilgili küfürler etti. Zaten kötüydüm bir de bu çıktı sonra ben de çok kötü oldum gittim 3 yıllık emeği çöpe attım bira içtim. 3 yıldır içmiyordum bir kutu guines içtim. Şimdi çok pişmanım.

4. goodlifter

goodlifter Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    18
    o kadın bir sınama olabilir senin için böyle manasız anlarda insanı ters yerinden yakalayanlar genellikle hayatımızdaki sınav anlarımız oluyor,gerek kendim gerek edindiğim deneyimlerden biliyorum

5. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Alkol almaktan mi pismansin anlamadim? Dinsel sebeplerin yoksa ve spor yuzunden cekiniyorsan takma haftada 2-3 kere icilebilir ki bu postuda amsterdam esliginde yaziyorum :D

6. emre erdem

emre erdem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Böyle durumlarda karşı taraf kadın olunca insan ne yapacağını bilemiyor gerçekten. Ama siz doğru olanı yapmışsınız, küfür eden bir kadınım dediklerinide önemsemeyim bence.

7. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    yok detoks yapıyordum.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Haziran 2019 ---
    çok teşekkür ederim. iyi geldi söyledikleriniz.

emre erdem bunu beğendi.
  8. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Olayın sende yarattığı etkiyi az çok tahmin edebiliyorum. Ancak dışarıdan birisi gözüyle de bakarak şunu söyleyebilirim ki dışarıdan insanların ne söylediğini değmeyecek fazla umursuyorsun. Bu tür bir olay bira alıp içmene değecek bir olay değil. O zaman forumda da birisi sana küfür ettiğinde aynı hissiyatı yaşıyor olmalısın ya da bu zamana kadar asosyal birisi olarak hayatını geçirdiysen sanalda kendini savunabiliyorsundur. Ayrıca şu cinsiyetçi insan kafasını da silin kadındır bir şey diyemem. Kızdır bir şey diyemem. O da insansın sen de insansın. Erkeklerin gururları kadınlara göre daha fazladır. Bu yüzden asıl kadınların erkeklere saygı duymaları lazım. Bu dediklerimi sözlü olarak söyleseydin sana muhtelemen bir kulağından girer diğer kulağından çıkardı. Ancak yine de ben söyleyeyim. Umursama ve kendini bazı kişilere karşı savunmayı, ifade edebilmeyi öğren.

9. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    tamamdır. teşekkür ederim. elimden geleni yapacağım.

Sayfayı Paylaş