Çevrenizdeki değer verdiğiniz insanlara bir şekilde yardımcı olmak.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Constance tarafından 13 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese kolay gelsin. Şmdi illa ki hemen hemen hepimizin çevresinde aşırı kilolu, aşırı kassız, aşırı zayıf, aşırı ince yapılı insanlar vardır. Ben spor ile tanışmadan önce 52 kilo birisiydim. Ancak daha sonradan bir şekilde şaka falan derken spora yazıldım. Kısa süre içerisinde büyük bir verim aldım ve çevremdeki herkesin bakış açısı bana karşı değişti. Daha önceden görmezden gelindiğim baya zamanlar olmuştu. Ancak spordan sonra vücudun gelişmesiyle birlikte çevremdeki insanlar en azından vücut konusunda benimle muhattap olmaya çalışıyordu. Benim istediğim şey çevremdeki değer verdiğim kişilerin de bu şekilde çevrelerindeki insanlar tarafından fark edilmesi. Onlara bir şekilde yardımcı olmak istiyorum. Ancak pek bir yardım istedikleri söylenemez herkes kendi halinden memnun falan ondan sonra aklıma internet sayfalarında gördüğüm bir söz geliyor "insanları düzeltemezsiniz, ancak sevebilirsiniz." Açıkçası ben çevremdeki insanların düzelmesini istiyorum. En azından kendileri için çünkü; diğer insanlarda kendilerinden farksız herkes zayıf, kilolu, kassız vs. vs. her neyse farklılık yaratmalarını istiyorum. Bu konuda bu şekilde sizin içinizde de istek var mı veya böyle bir istek varken gerçekleştirebilen ?

enessari35 ve OmerTogrulxD bunu beğendi.
  2. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Benimde öyle :( maalesef.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Herhangi yardımcı olduğun birileri oldu mu pekii bu zamana kadar ?

4. enessari35

enessari35 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İzmir
    en yakın olarak gittiğin salona yeni başlamış birilerine rehber olabilirsin. en çok onların motivasyona ve senin nasıl yaptığın bilgisine ihtiyaçları var. zaten spor salonuna kayıt olmakla birinci adımı aşmış bulunuyorlar. geri kalan adımlarda onlara yardımcı olabilirsin. özellikle yeni başlamış insanlar bu sporun %60ını oluşturan ''beslenme'' yi es geçiyolar. en çok bunun hakkında yardımcı olabilirsin

bir kişi vardı böyle bizim salona gelen mahalle çocuğu, beslenme konusunda çok yardımcı oldum ona ve elimden geldiği kadarıyla da motivasyonunu yuksek tuttum aksatmadan 3 aydır geliyor sporuna. gerçekten çocuktaki birak fiziksel değişimi '' psikolojik '' değişimi görmek bana mutluluk veriyor

5. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep

Kardeşim ben başlıkta bile değer verdiğiniz insanlara demişim ben şu an seninle aynı spor salona gitsem sana dahi yardımcı olmam. Ben zaman zaman çevremdeki değer verdiğim insanlardan sıkılan birisyim durduk yere gidip te kimseye yardımcı falan olmam. İnsanlar kadar sıkıcı bir varlık yok. Hep sıkıntı hep sıkıntı yaratıyorlar

Sayfayı Paylaş