Çevremin gericiliği ve spora bakışı!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve hrndrms tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hrndrms

hrndrms Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba, ben böyle bi konu açtım ama artık bundan sıkıldım, 15 yasindayim 27 kilo verdim deliler gibi sırf spora gideyim diye geceleri her bodycinin resimlerine bakıp bende böyle olacağım diye azim ettim verdikce kilo verdim bazen pes etmek bırakmak istedim ağladım gecelerce ama başardım, şimdi spora başladım her gün uzakta olsa vakti vaktinde 30 dakika yol yürüyerek salona gidiyorum hocam çok iyi biri ve işin en ince detayına haraketin en güzel olmasına kadar herşeyi söylüyor, çok iyi bi vücud yapabilecegimi diğerlerinden farklı olacagimi söylemişti bir de şuan hatirlayamadigim bi bölgem bir ayda 5cm artmisti normal mi bilmiyorum.

Evet bunu hallettim fakat bi sorun var çevrem;

Kahvaltı da yumurta alıp dükkanda yiyorum elemanlar:
    -Yumurta ne alaka?
    +Protein için gerekli
    -Ya ne proteini gel şurda malzeme taşı spor burda olur
    +Sende niye göbek var o zaman? (Sustu)

-Protein tozu kullanıyor musun? (Sırf kullanıyosun böyle şiştin ondan demesinler diye kullanmiyorum..!)
    +Yok hayir
    -Ya sallama olum bi yerden sonra kullanmak zorunda kalıyosun böyle kullanırsam bende şişerim
    +Niye şişmiyosun o zaman? Bence sen önce vücudundaki tüyleri al hiç bi yerin gözükmüyor, ya da alma lavabo gideri tıkanır. (Sustu)

-Hic bi b0k olduğu yok sende boşuna gidiyosun
    +Evet öyle sanane? (Yine susuyor konu değiştiriyor)
    -Bak öyle spora gitmeden önce redbull nescafe içme zararlı
    +Kaç yıl spora yaptın bunu bana diyorsun?
    - ... (ses yok)
    +Sanane abi o zaman? Benim hocam olan sen değilsin o adam onu yapıp vücut yapmışki bana tavsiyede bulunuyo sanane?

-Olum 1 ayda fena vücut yaparim (NAH YAPARSIN)
    +Yaparsın evet

Olay bundan itibaret arkadaşlar, ben her gün insanlar yerken içerken liseliler sevgilisiyle dolaşırken yaz kış gece gündüz sürekli bu sporu yapıyorum, ve şunu söyleyeyim o kadar seviyorum ki bu sporu annemden bile fazla diyeceğim diye korkuyorum, neden kimse beni tebrik etmiyor? Babam annem haricinde kimse destek olmuyor? Bilek güreşinde bi kere yenildim diye hiç spor yapmamışım muamelesi yapılıyor? Sabah kimse uyanmamışken ben salona gidip hocayı kaldırıp hadi çalışalım derken onlarca kilonun altına girip pes etmeden usanmadan her bastığımda mutlu olurken neden kimse bana helal olsun demiyor? İnsanların böyle konuşması zoruma gitmiyor motivasyon oluyor ama insanlar neden bu kadar geri kafalı?

2. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Haci milleti bosverde sende biraz ergenlik var heralde ? Her soyleneni bu kadar takma erkem gidersin

3. hrndrms

hrndrms Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ergenlik oldugu felan yok her denilene taksam sporu birakirdim değil mi? Sadece o insanların böyle düşünmesine sebep olan ney onu anlamaya calisiyorum, forumda bizi anlayanda cikmiyor.

4. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Genç arkadas, forumda illa herkes senin hosuna gidecek yorumlar yapacak diye kâide yok. Senin yazılarını sonuna kadar okumuş ve kendi yorumunu Yazmış. Bence SAYGI duyman lazım. Hemen herkese çatma. Yarısı dolu bir Bardağın sadece dolu olan kısmına bakma, bütününü görmeye çalış. Hayat böyledir.... Sana spor yaşamında basarılar dilerim...

--- ERA ---

5. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Basıt aslında ınsanlar kendı yapmaya usendıgı bıseyı sureklı kotuler. Ders calısmayan adam calısıpta ne olacam der. Salona gıtmeyen adam gıdıpte ızbandutmu olayım der (sankı olacakta) bırakınca sarkar der. Sen usenme devam et farkını koyarsın ortaya anlar herkes

Lorethlorien bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş