Çene Hattı İçin Yardımcı Olurmusunuz ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Kadrolu psikopat tarafından 11 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Kadrolu psikopat

Kadrolu psikopat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle cümleten hayırlı ramazanlar kardeşlerim,abilerim. size bir kaç sorum olucak güzel yöntemleri olan yazabilirmi birde sorularıma cevap verirmisiniz :)

Şimdi Ben Keskin Çene Hattımın Belirgin Olmasını İstiyorum. Sakız Yöntemini Biliyorum 2 Haftadır Sakız Çiğnemekten Çenemin Arka Tarafları Genişledi Tam İstediğim Pozisyon Oldu Fakat Şu Yanağın İçine Kaçık Olması Varya Hani Bazıları İri Elmacık Bazılarıda Keskin Çene Hattı Dedikleri Ondan Yapmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim? Neler Yapmalıyım Ve Nasıl Yapmalıyım Düzenli Vs Vs İyice Yazıp Anlatabilcek Biri Varmı :) Gerçekten Kendime Yakışacağını Düşündüğüm İçin Bu Hattı İstiyorum :) Bu Arada Dediğim Şey Şu Çocuktaki Gibi[​IMG][/url][/IMG] (Forumda Yeniyim Resmi Ekli Dosyalara Yükledim Nasıl Bu Yazımın Buraya Yüklerim Bilmiyorum :) ) Bide Yapınca Kalıcı Oluyomu Vücutta Kilo Alınca Gidermi ? Şimdiden Cevaplayan Çok Teşekkürler :D:D

Ekli Dosyalar:

Dosya Boyutu:
      55 KB
      Görüntüleme:
      586
    Mr.Shoulders bunu beğendi.
  2. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Hayırlı ramazanlar kardeşim net bir bilgim yok bu konu hakkında ama mantığıma yatan bir yolu söylemek istiyorum,
    Şimdi vücutta yağlar genelde en son yüz ve ellerden gidiyor, bu durumda biz 700-800 kalori yakacak bir kardiyo yapsak aç karnına büyük ihtimalle el ve yüzdede azalma meydana gelecek ve yüz hatları keskinleşecek diye düşünüyorum, tabii sonrasında 700 kalori yakıldıysa 500-600 kalori kesinlikle almamız gerek kas kaybı olmasın diye. (bilgim yok ama aklıma yatan bu yöntem)

-Bu arada sakız gerçekten fark ettimi ya eğer öyleyse iftar sahur arası ağzımdan düşürmem..

Kadrolu psikopat bunu beğendi.
  3. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    sakız olayı psikolojiktir diye düşünüyorum. insan yüzü genetik bir şey kiminin yüzü yuvarlak olur kiminin uzun kimin kare...

4. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    ceneyi keskin yapamazsin orada yag yag zaten cok yoktur vucut oradan yakmaz.cene tamamen genetiktir sakiz cigneyerek cok cok cok az bir miktarda cenenin arka tarafi gelisir.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bu cocuk estetik olmus.paran varsa ve kafaya taktiysan kesin sonuc istiyorsan ameliyat ol derim.sakkz cignemek yuz yogasi bunlar cildi gerer etksini gunluk 20 dk yaparsan duzenli olarak 1 yilda flan gorursun.
    ilk foto gozukmuyor bu arada tahminimce keskin olmayan yuz hatlarina sahipti oyle dusunerek cevap verdim =)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. Kadrolu psikopat

Kadrolu psikopat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ohnofor kardeşim kesinlikle psikolojik değil inan bana ilkte bende öyle düşünüyodum olay çok hemde çok farklı estetiğe felan gerek hiç yok. bi falım alın şekerli olmasın sade olsun veya naneli 1 paket 10 dakika buzlukta kalsın sonra 5 tanesini birleştirip çiğneyin 300 sol tarafla 300 sağ tarafla. denenmiştir onaylanmıştır :). bu arada dostum o resimdeki çocuk estetikli değil ben keskin cene hattı derken iri elmacık kemiğinden bahsediyorum zaten onlar çıkınca çene otomatikmen keskinleşiyo e tabi birazda sakız çiğneyerek arka tarafı genişletirsek. onlar içinde yüz egzersizleri var internete yazabilirsin dolu var hemde. yorumlarınız için çok teşekkürler :) hayırlı iftarlar

Mr.Shoulders bunu beğendi.
  7. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    tamamdır denicem bakalım. ne kadar sürede etkisi gördün ?

8. Kadrolu psikopat

Kadrolu psikopat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum 2 haftalık bi süre içerisinde görüyosun. düzenli olarak çiğnersen tabi öyle 1 gün çiğniyeyim 2 gün çiğnemiyeyim diğer gün çiğnerim felan hiç yapma. direk düzenli bi şekilde çiğne :)

9. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Günde ne kadar çiğnenmesi gerekiyor?

10. Egenazz

Egenazz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İstediğin şeyi tam anlamadım ama yanak çukur olsun istiyorsan basit bir estetik operasyonla mümkün yarım saat sürüyor .
    Bişektomi olarak aratirsan ulasman mümkün . Yanak yağ yastiklari alınıyor . Yarım saatlik bir operasyon aynı gün taburcu oluyorsun ağrı şişlik vs yok . 3 bin TL civarı maliyeti. İyi bir doktora yaptır tabi

Sayfayı Paylaş