Çekiş Hareketlerinde Oluşan Kol Ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve lowelas tarafından 25 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. lowelas

lowelas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 aydır devam eden kol ağrılarım var. Biceps curl ile başlayan ağrı dirsek ile bileğim arasında ki kaslarda oluşuyor. hareketi yaparken ağrım yoktu ağırlığı tam yere bırakırken şiddetli bir ağrı meydana geliyordu şu anda ise biceps curl ve sırt eksetsizleri yani çekiş hareketlerini yapamıyorum. Ağrılıksız bile curl de ki gibi kolumu büküp sıkamıyorum fakat itiş hareketlerinde sıkıntı yok bench, shoulder ve triceps hareketlerinde ağrı yok ama dumbell ile çalışamıyorum çünkü ağırlığı çalışacağım pozisyona ağrılardan dolayı getiremiyorum.
    Spor hekimine gittim fazla yükleme yapmışsın dedi 10 gün kadar antreman yapma ve kas gevşetici ağrı kesici hap ve kremler verdi kullandım 2 hafta kadar antrenman yapmadım dahada kötü oldu uzun süre telefonla konuşamıyorum bazen 1.5 litrelik su şişesini bile kolum bazı açılardan ağrıdan dolayı zor kaldırıyorum.
    Antreman şeklim ful body idi hafta 3 gün hepsinden tek hareket yapıyordum. Şuanda antremanlarım hafta da 2 gün sadece itiş hareketleri yapıyorum ve uzun zamandır ağrılık artışları da yapamadığım için gelişim durdu motivasyonum diplerde istediğim gibi antreman yapamıyorum iyice soğudum canım gitmek istemiyor artık salona bu sene boş geçti resmen ağrılar nasıl geçecek ne yapacağım bilmiyorum Dr nin verdiği hapları bitirdim boş yere bi ton hap içtim ağrılar hala devam ediyor. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

2. lowelas

lowelas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkdaşlar hiç bilgisi olan yok mu

Sayfayı Paylaş