Çatlaklar için TCA Peeling

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve xxmarkxx tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxmarkxx

xxmarkxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar benim sırtımın altında var çatlaklar ve suan kırmızılar ben TCA Peeling kullanmayı düsünüyorum kullanan varsa sonucları yazabılırmı.

2. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ya bendede var kırmızılardı ama renkleri geçmeye başladı ? cildiyeye gidiyim diyorum randevu vermiyo ki hiçbir hastane :(

3. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

TCA Peeling'i herkes kullanmasını bilemez, kadınlardan çok iyi sonuç verdiğini söyleyen vardı bunu önceden araştırdığımda ama dermatolog'a yaptırman lazımmış herkesin yapabileceği birşey değilmiş.

4. kaan67

kaan67 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    zonguldak
    KAç yaşındasınız muhtemelen oldukça gençsiniz.Durumunuzu bilmediğim için genel olarak yazacağım.Genelde bu çatlaklar hızlı büyüme devresinde iken oluşuyor erkeklerde.Hızlı boy atma döneminde derinin esnemesi kemik uzamasına yetişemiyor ve gerekli esneme olmadığı için deri yırtılması oluşuyor yani çatlak dediğimiz olay.Öncelikle sebeb bilinmeli.O yüzden ilk önce cildiye doktoruna gidip buna uygun ilaç alınabilir bu süre içinde de nemlendirici kremler kullanabilirsiniz biraz daha rahatlama sağlar.

5. xxmarkxx

xxmarkxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benimkiler 1 senelik benımde kırmızı hala ama yavas yavas beyazlasıyor beyazlastıktan sonra gecmesı cok azmıs. Bence bır an once gıt doktara tedavı varsa yaptır.Bende haftaya cuma gıdıcem. Yaptırırsam TCA Peeling sonucları yazıcam buraya.

6. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Bende cildiyeye gitmeyi düşünüyorum yarın inşallah randevu alacağım hastaneye gidip internette dolu oluyor genelde bende de artmaya başladı çatlaklar önlem alıyorum ama yetersiz anlaşılan.

7. xxmarkxx

xxmarkxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aman kardes hemen git zaten senın yenı olmus herelde eğer krem falan verirse hemen geçebilir belki. Sakın beyazlaşmasını bekleme

Sayfayı Paylaş