Çörekotu Yağı Hakkında (Zayıflatıyormuş)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve FEDERAL42 tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FEDERAL42

FEDERAL42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu çörekotu yağının zayıflattığını duydum. yemeklerden 1 saat önce 1 tatlı kaşığı içerek 1 ayda 5 kilo verdiğini söyleyenler var ne derece doğru ? Verdiğimizin 2 katını geri alma gibi bir durum var mıdır ?

2. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Gazete köşe yazısı gibi saçma sapan şeylere inanma. Verdiğin kiloyu zaten kalori hesaplayarak arttırabilir,azaltabilir sabit tutabilirsin. Hiç bir besin seni doğrudan zayıflatmayacak. Bunlara supplementler dahil. Ufak bir yağ senin yıllarca depoladığın yağı eritmek gibi bir mucizeye sahip olması sence trajikomik değil mi?

Blonde bunu beğendi.
  3. FEDERAL42

FEDERAL42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yanlış anlamışsın biraz yani yağı iç sabahtan akşama kadar yat ne kadar istersen ye o seni zayıflatır gibi bir şey demiyorlar. Metabolizmayı hızlandırdığını söylüyorlar ve eğer spor ile desteklersen olumlu sonuçlar alabilirsin dediler. Bana da pek inandırıcı gelmedi ama burada belki bu konu hakkında bilgisi olan birisi vardır diye konu açtım.

4. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Peki metabolizmayı ne kadar hızlandırabilir? Kafein al. Gerçek metabolizmacı o..

Blonde bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş