1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

z-bar 3 aylık ev çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve z-bar tarafından 3 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sevgili arkadaşlar, kendi evimde sınırlı imkanlarla yaptığım çalşmanın son fotoğrafları. tamamen doğal şekilde çalışıyorum. lise yıllarımda biraz ilgilenmiştim bodyle ama sonradan bırakıp epeyde ara verdim.tabii biraz kilo aldım ama bodyi bırakmakla alakalı değildi.tamamen abartılı beslenmeden kaynaklandı.çok olmasa da göbekte gün ve gün ileri doğru atılım yapmaktaydı :D 3 ay önce bu duruma bir dur deyip düzenli şekilde çalışmaya başladım. ama hareket imkanlarım sınırlı ne yazık ki. gelebildiğim aşama resimlerde gözüken şekildedir. her türlü öneri ve eleştirilerinizi beklerim arkadaşlar. mesela önce ben bi eleştiri yapıyım. resimler acele çekildiği için pozlar çok iç açıcı olmayabilir. kusurumuz varsa affola.

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    evde çalışmalarında sana yardımcı olacak dumbell setleri de edinsen daha iyi olacağı kanısındayım. birde barfiks aparatı oluşturursan eminim çok daha iyi neticeler elde edersin. sadece z bar ile çok şey yapamassın. vucuduna gelince ara vermen sebebiyle yağ oranın artmış ama eski günlerine azimli çalışman ile kavuşabileceğine veya ilerde daha iyi olabileceğine eminim. bir daha baktım da yağ oranın o kadar da çok değilmiş. başarılar dilerim....

3. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    herananında dedigi gibi dumbell setini al eger salona gitme ımakanın yoksa tabi ama benım tavsıyem bı uc ay salona yazıl ve hareketlerı ıyıce kap gercı gittim demişsin ama hafızan tazelenır ve salonda bile cok zaman gerekırken evde daha fazla zorlanırsın

4. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için. evde dambılım var.bir de düz barım var. toplam olarakta 45 kilo ağırlığım var. çalışma takımım bunlardan ibaret. sandalyelerle dips yapıyorum farklı hareket olarak. bench ya da mekik sehpası henüz alamadığım için koltuğa uzanarak tek elde dambılla göğüs press ve yana açış hareketlerini yapıyorum. diğer elimle de koltuktan destek alıyorum. biraz zor oluyor ama şimdilik böyle. yakında bi mekik sehpası almayı düşünüyorum. ama sonuçta yeter ki insanın içinde o çalışma azmi olsun. koltuklar en güzel bench press makinası oluyor. olduğu kadarıyla devam şimdilik. teşekkürler.

5. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada arkadaşlar boy 1.72. kilo 82. yaş 25. diğer ölçülerimi bilmiyorum :roll: çok ölçü takıntım yok. başta sağlık.

6. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Z bar helal olsun sana umarım yakında iyi bir vücüda sahip olup azimin kısıtlı imkanların üstesinden gelip neleri başarıcağını herkese kanıtlarsın.Çok haklısın yeterki çalışma azmin olsun senin bir gün mutlaka semeresini alırsın..BAŞARILAR

7. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    lubu kardeşim öncelikle çok teşekkür ederim. forumda eskiyen konuları dikkatle okumak bence çok büyük bi maharet. sonrasına gelirsek. sevgili arkadaşım şu anda 80 ytl. vererek adlerin mekik sehpasını aldım ki üzerinde ağırlıkta çalışabiliyorsun adı mekik sehpası olmasına rağmen. yani çok fonksiyonlu bi sehpa. ama hala barla kullanabildiğim ağırlık 45 kilo. tek elle dambılla 26 kiloya çıkartabiliyorum. yani toplam 52 kilo :D hayatta herşey zamanla oluyor. dostum inşallah para bulduğum anda 10+10 dan 20 kilo daha alıcam. dediğin gibi azim ve sabır bu sporun anahtar kelimeleri. herşey güzel olacak.

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Önemli olan da bu zaten en önemlisi istikrar, onu sağlayanda senin dediğin :)

Sayfayı Paylaş