yurtta kalan bir ögrenci için beslenme zorluğu ve body ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ahmetgoktas tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetgoktas

ahmetgoktas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar , spor salonuna yazıldım dün. Bgün programı yapacağız hocayla. Ama şöyle bi sıkıntı baş verdi. Ben yurtta kalıyorum ve yemek yok yurtta. PArayla yiyoruz yani ne yersek.

Yurtta mutfak var ama onda da ocak falan yok sadece mikrodalga fırın var. Bir de buzdolabı. O yüzden kendim pişirme imknım da yok pilavdı makarnaydı falan. Alttaki lokantada da yersem inanılmaz para harcamam gerek çünkü 3 çeşit yemek 6 Tl. Hergün 6 tl vermem tamamen imkansız. Çünkü bunun kahvaltısı falan da var.

Yapabileceklerimi de söyleyeyim kolaylık olsun sizlere , marketten lor peyniri alabilirim dolaba koyabilirim. Galiba kahve makinasıyla yumurta yapılabiliyormuş arkadaştan ögrendim , onunla yumurta haşlayabilirim hergün 2-3 tane. Okulda mutlka her gün pilav yiyorum saat 12-1 gibi ögle yemeğinde , tavuk zor.

Akşam yemeğinde mecburen parasızlıktan ekmek ve pınar labne falan yiyorum yada ekmek arası çikolata falan:D Yani karbonhidrat alamıyorum malesef akşamları. Ayrıca işin kötü yanı bir ektomorfum. Ne yapmam gerek sizce ?

2. sqols

sqols Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Doha
    amacin protein alimini artirmak ise dedigin gibi lor eklenebilir, sabahlari sut icebilirsin, ayrica yumurta haslama makinalari var, oyle zor bulunan pahali aletler degil, kahve makinasi yerine daha faydali olur. ayrica mikrodalgada da yemek pisirilebiliyor, acikcasi ben denemedim ama yapanlar var, ornek tarifler http://mikrodalgayemekleri.blogspot.com/

ahmetgoktas bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : yurt, okul

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş