Yumurta Akı Tozu ve Peyniraltı Suyu Tozu Satan Bir Mağaza

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Azazel tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    arkadaslar sıtenın adını yazarmısınız yada ozelden atın ..................

2. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sitenin adı hammaddeler fakat 5kg lik ve 1.75 kg lik saf whey artık en az 20 kg olarak satılıyor.bütün supplement firmaları ayağa kalkmış : ) ankarada olanlarınız amerikan pazarını bilir oradaki mağazalarda bile konuşulur olmuştu bu mevzu :) aromasız olduğu için piyasadaki markalı tüm tozlardan daha fazla protein içeriyordu ve geliş yeride almanya.ama sunu soylemek zorundayım içimi berbat,saglam damak ister. bi kaç sefer kusar gibi olmuştum sonra içine bal nesquik vs katmaya başlamıştım o şekilde bile tadının guzel olduğunu soyleyemem.tek kullanımlık hazırlamakta ayrı çile cunku karıştırmak için muhahkkak mikser kullanmak gerekiyor oda cok köpürtüyor.3 gunluk hazırlayıp dolaba atmak en iyisi.birleişp 10 kişi birleşip alınabilir bu ürün ozaman dahada ucuza geliyor eski fiyatından

3. ottomanturk

ottomanturk Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    23
    red carpet tadı okadarda kötü değil peynir tadı işte aynı sitede aromada satılıyor 10 tl ye ben alıp kattım tadı düzeldi evet biraz köpürüyor fakat ben salona gitmeden önce karıştırp çantama koyuyordum çalışma bitipde içeceğim zaman zaten çoktan köpürmesi falan geçiyordu ben 3.5 kg kullandım bu ürünü ve memnun kaldım daha önce optimum,prolabve muscletech de kullandım bu ürünlerle karşılartırdığımda etkisi gayet güzeldi evet supplement pazarlayıcıları ayaklandı ve şatışlar 20 kg den devam etmekte bizde siteye yorumlarımız sayesinde belki yeniden 2 kg lik satışlara başlattırabiliriz

Son düzenleme: 21 Haziran 2010
  4. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    keşke tekrar satılmaya başlansa.tadından pek hoşnut olmasamda kullanıyodum.25 dolarlık ürünleri türkiyede 150 tl ye almaktansa çok iyi bir alternatifti

5. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    burayı gördugum iyi oldu fakat geç görmusum sanırım 20kg satılıyor yazmısınzda ben siteye girdim 5 kg olanıda var sanırım sporcu gıdaları olan bölume girdim.Lactoprot Konsantre Peyniraltı Suyu Proteini (Whey Protein) - 5 kg benim buldugum bu dogru mu bu arkadaslar sizin aldıgınzda mı bu ?

Son düzenleme: 18 Eylül 2010
  6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar adı sıkça geçiyor fakat iyice enine boyuna tarttınız mı bu ürünü? 2-3 ay sonra karaciğer balon gibi olmasın. Kullanan arkadaşlar gerekli testleri yaptırdı mı (karaciğer - kan - idrar testi)?

7. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bende kullanmadım ama, söledğin testlerin yerini check-up da tutabilir mi?

8. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    goztepeli evet kullandığımız 5 kilosu 170 küsur lira olan whey

ayrıca yakında 1,75 kglık poşetlerde tekrar konulacakmış

9. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar pastane vb. yerler için uretilen şeylerden olabilir diyorum ben. ama deneyip kullanan arkadaşlardan bilgi almaktadsa fayda var.

10. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bu yumurta akı tozundan aldım ama öğrenmek istediğim bir şey var. ilk kez dün tadına baktım fakat shaker da suyla karıştırınca hem çok köpürüyor hem de çok kötü bir tadı oluyor. acaba bunu elimdeki whey proteinle karıştırsam faydalı olur mu? ben bu ürünü özellikle antreman günleri yatmadan önce içmeyi düşünüyorum acaba doğru bir kullanım olur mu?

11. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Bahsi geçen firma kendi bindiği dalı kendi kesti. başta düşük olan fiyatları arttırarak..

büyük bir yanlış yaptı herkezin sattığı markaları sitesine doldurmak yerine gider izole whey getirtebilirdi. Şuan sattıkları eczanelerde bile var oysa açık sattıkları sadece onlarda vardı.

birde ürünleri daha insani boyutlarda satsa..

Son düzenleme: 26 Kasım 2010
  12. turkish__hacker

turkish__hacker Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu son yorumlar peynir altı suyu tozu ilemi ilgili yoksa yumurta akı tozu ilemi ilgili? hangisi daha iyi anlayamadım ben halen. whey proteine o kadar para vereceğimize şu anda sitede 1 kglik satışı bulunan yumurta akı tozundan mı almalıyız

Sayfayı Paylaş