Yeniyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MadUnknown tarafından 2 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MadUnknown

MadUnknown Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Herkese selamlar.Benim body sporunda öyle çok uzun yıllar katetmişliğim veya çalışmışlığım yok.Yaklaşık 4 ay önce 110-115 kilodaydım.Kilo vermek istedim ve şu an 72-73 kiloya düştüm.Boyum 1.83 civarınd****ilo verince önceden farketmediğim şeyi farkettim.Vücudumun genetik üçgen olduğunu.Bu aralar yaklaşık 2 gündür üçgen vücudumu geliştirmek için tanıdıklarımdan belli hareketleri(ingilizce karşılığını tam bilemiyorum) çalışmaktayım.Aslına içimden geldi önceleri ara sıra 40-50 şınav çekerdim ama 3 ay dan beri hiç şınav çekmedim.İçimden geldi yaklaşık 1 hafta önceye yakın arkadaşımdan aldığım 4kg lık dumbellarla kol kası çalıştım.Ama şu an asıl amacım üçgen vücudumun değerini bildiğim için daha da geliştirmek.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Ben genelde protein hapları vs. gibi besinler almayı düşünmedim ve düşünmüyorum.Yalnış anlamayın sadece bu tür şeylere ihtiyacım olmadığını düşünüyorum.Haksız olabilirim ama herneyse yeniyim umarım sevgiyle karşılarsınız.Bu metni okuyan herkese ve yardım eden veya edemeyen herkese saygılarıı sunarım.

Son düzenleme: 2 Ekim 2011
  2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
  3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    üçgen vücudunu korumak ve dahada geliştirmek için barfix şart
    şınav çekerken üst göğüsünüde unutma
    4 kg lık dumbellar gerçekten çok az ama onları bir çantaya koyup çantayı sırtına takıp şınav çekebilirsin
    başka önerebileceğim hareketler
    chest dips
    triceps dips

4. MadUnknown

MadUnknown Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Peki şunu ayrıca sorayım ek çalışmışlığım yok genetik olarak üçgen vücutluyum.Merak ettiğim üçgen vücut bir zaman sonra değişime uğrar mı? Yani üçge şeklinden düşer mi acaba?

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    valla biraz kilo aldığında omuzların çok genişte olsa bozulur , bel ince olmadığı sürece üçgenlik korunması zor bişey

6. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    3 aydan sonra toza başla hemen protein kullanırsan bütçene zarar

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü, üyelerin beslenme başlıklarını, besinlerin 100gr içeriklerini incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş