yeniden başlıyorum tam gaz full irade :) ilk günüm ve değerlerim kg 105,5 hedef 90

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve erderd tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erderd

erderd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun bi ara sonunda tekrardan spora başladım. Daha önce 103 kg den 92 ye kadar spora ile düşmüştüm sinir sitres sıkıntı sonrası 105.5 kg ya kadar çıktım sporu bırakalı yaklaşık 2 sene oldu. Yağlanma bel göbek ve göğüs bölgemde, Özellikle simit kısmım birazcık fazla :)
    Giydiklerim in üzerime oturmaması t-shirt lerin saçma sapan durması gömlek giyince kenarlardan taşması ve sosyal hayatta çirkin görüntüm aslında çok kötü bi görüntüm yok boyumdan dolayı ama olsun, Neden gereksiz yağ kütlesi taşıyımki ? Neden daha fit ve güzel görüntüm olmasın ki ? diyerek bugün insanlık için küçük ama benim için büyük bir adım atarak spora başladım.

Sol bacağımdaki operasyonlardan dolayı fazla kardiyo yürüyüş çömelme gibi hareketleri çok çok yapamıorum KOŞMA gibi.

Sol bacağımda 5 tendon 1 damar değişti tam kıvrılmadığı için koşamıyorum. Yürüyüşümde günlük hayatımda hiç sıkıntısı yok. sadece kıvrılmıor tam popoma değmi topuğum yani.

İdmanlarımı sabah aç karınla bi bardak sert kahveden sonra gitmeyi planlıyorum. Diet olarak karbonhidratı mümkün olduğunca kesip ve şekeride. Akşam geç saatlerde beslenmeyi kesip meyve şeklinde. Yazılı bi plana bağlı kalmadan çok dikkat ederek devam etmeyi düşünüyorum.

Bugün spora başlamadan önce aç karınla tartım ölçülerimi ekledim. 2 sene spora yapmayan birine göre metobolizma hızı vs nasıldır yorum gelirse sevinirim.

90 kg kadar her hafta ölçümle buradayım :)
    Burada bu günlüğü tutmam bana motivasyon vereceğni düşündüğüm için ve hatalarımı siz değerli ustalarımızdan tavsiyeleri ile duymak keyif alırım.

Ekli Dosyalar:

2. 2uzeri7

2uzeri7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    ist
    Başarılar diyelim. günlük tutmak çok faydalı. ben iphone da tutuyorum takip çok güzel. biraz kaçında hemen sıkabiliyorsunuz.

Sabır ve başarılar tekrar

3. jeveses

jeveses Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başarılar Dilerim

Bende 93 Kiloyum -----17 yaşımdayım bende Diyete başlıyorum Ama ben Spor salonuna gitmeyeceğim evde kendi imkanlarımla yapıcagım yağ oranımı bilmiyorum kilo 93----boy---1.79

Sayfayı Paylaş