Yeni Yıl Tribine Giriyor Muyuz :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve evoricciardo tarafından 31 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. evoricciardo

evoricciardo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar...

Hepimiz malum bugün yeni yıl programlarımızı gerçekleştirmek üzereyiz:) Bugun saat 00.00'ı gösterdiğinde tüm yıl elimizde shaker içinde protein tozları varken şimdi vodka, viski, bira bardak ları olacak:)

Bodyci abilerimiz ve ablalarımız bu yıl neler yapacak, nereye gideceksiniz, ne kadar içeceksiniz, ve sabah hangi tripte olacaksınız buradan yazalım istedim...

Tüm forum yetkililerinin ve kullanıcılarının yeni yılını kutlar, bol kaslı, bol vitaminli yıllar dilerim:)bench_O

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben tam anlayamadım.içtikten sonra tribe girmek ne demek ki?Sarhoş olmaktan mı bahsediyorsun?

3. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    alkollu cok sevmem, sadece ortam olursa icerim. ama bu yilbasinda icmiyorum formumuzu korumaya devam :D

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sevgili evoricciardo sen herhalde bu sporun ciddiyetine hala anlayamamış olanlardansın.kusura bakma ama vg forumu burası dikkatini çekerim. HA bana sorarsan ben vücuduma ve saglıgıma önem verdiğim için 10 da lorumu yiyip 10:45 (!) te dogal gh mden maksimum yararlanmak adına yatacagım(!) sana iyi içmeler

DEXONİA bunu beğendi.
  5. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    tekila-bira-tekila-bira-votka enerji-bira-bira ben böyle bi program hazırladım ve uyguladım müthiş karın çalıştırdı bakalım içtiğim biralar bir gün gelir tırmalar heralde :)

6. brhmcr

brhmcr Guest

Yilbasi gectigi icin kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş