1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yeni başlıyorum vücudumun resmi :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rkste19 tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. rkste19

rkste19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --

Resimler: http://a1211.hizliresim.com/13/6/fpkgs.png
    http://a1211.hizliresim.com/13/6/fpkqr.png

15 Yaşına yeni giricem 12 aralıkta boyum 1.74 kilom 49 vücüdümda kas olarak bakarsak kollarım vücüdümla uyumlu ince yani zayıfım :D karın kısmımda kas olarak şanslıyım biraz abs ve adonisim hafif belli ( yada zayıf olduğum için öyle :p )
    Sorularıma gelirsek

Proteine Başlamalımıyım, Ne zaman başlamalıyım?
    Forumda Whey vs. 4 farklı protein türü gördüm siz hangisini tavsiye edersiniz?
    Vücudum şekillenmeye ne zaman başlar?

Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler

Son düzenleme: 6 Kasım 2012
  2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Proteini tavsiye eden olmuyacaktır. İLk 3 ay protein tozu kullanmanıza gerek yok . Vücudun şekillenmeye 2 . aydan itibaren başlar . ilk ay hazırlanma dönemi gibi birşeydir . fazla birşey beklememez lazım

rkste19 bunu beğendi.
  3. rkste19

rkste19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pazartesi günü sınavlarım bitince salona kayıt olucam :) evet dediğiniz gibi 1-2 ayda şekillenmeye başlar benim düşüncemde fakat 4-5. ayıma geldiğinde sağlam gözükmek istiyorum çünkü metabolizmam hızlı oldugu için ne kadar yesemde kilo alamıyorum yediğim ya sacıma (çok acayip hızlı uzuyorlar :D ) yada boyuma gidiyor cılız görünmek istemiyorum ve kamburlukta var çok kötü duruyor

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Alırsın kilo merak etme beslenmeni ona göre düzenle çok rahat alırsın . Kış Dönemindeyiz zaten hacimlenmen daha kolay olucaktır yaza kadar istedigin vücud olur eğer istikrarlı bir şekilde devam edersen .

rkste19 bunu beğendi.
  5. rkste19

rkste19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten forumdan fena gofa gelmiş durumdayım :D evrim geçirmiş çoğu arkadaş ve kız meseleside aynı cok zayıf ve kambur olduğum icin tipte kurtarmıyor yani benim bu spora sağlık (kamburluk) ve kişilik açısından (özgüven) başlamam şart bench_O

6. mata

mata Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    proteine 3. veya 4. aydan sonra başla bence
    spordan hemen sonra whey protein yatmadan önce casein proteini kullan
    whey i su ile tüket
    caseini süt ile

7. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Karbonhidrat tozu al. eğer imkanın varsa Ulltimate Xtreme Progainer ı oneririm. daha ucuz dersen. ULtimate Muscle Juice yada All - Star gainer öneririm. karbonhidrat tozuna hemen baslayabilrsin kilo almanı sağlar. Onun harici gün içinde 200g kadar yulaf tüket en az yaza kadar hacimli bir görünüm elde edersin. başarılar

8. harlem79

harlem79 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    otomotiv mühendisi
    Yer:
    edirne
    pazartesi günü sınavlarım bitince salona kayıt olucam evet dediğiniz gibi 1-2 ayda şekillenmeye başlar benim düşüncemde fakat 4-5. ayıma geldiğinde sağlam gözükmek istiyorum çünkü metabolizmam hızlı oldugu için ne kadar yesemde kilo alamıyorum yediğim ya sacıma (çok acayip hızlı uzuyorlar ) yada boyuma gidiyor cılız görünmek istemiyorum ve kamburlukta var çok kötü duruyor

bu sporda 5 ayda pek birsey olmaz en az 2.5 sene lazım kendınızı kandırmayın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:57 ----------

pazartesi günü sınavlarım bitince salona kayıt olucam evet dediğiniz gibi 1-2 ayda şekillenmeye başlar benim düşüncemde fakat 4-5. ayıma geldiğinde sağlam gözükmek istiyorum çünkü metabolizmam hızlı oldugu için ne kadar yesemde kilo alamıyorum yediğim ya sacıma (çok acayip hızlı uzuyorlar ) yada boyuma gidiyor cılız görünmek istemiyorum ve kamburlukta var çok kötü duruyor

bu sporda 5 ayda pek birsey olmaz en az 2.5 sene lazım kendınızı kandırmayın

9. rkste19

rkste19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benim demek istediğim kamburluğumun gitmesi , vücudumdaki kasların daha belirgin ve zayıflığımı kapatmasıydı :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:38 ----------

Para sorun değilde fazla kilo aldırmasın buseferde?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:40 ----------

Whey proteinin 2 çeşidi var bildiğim kadarıyla (forumda öyle okudum) sizin dediğiniz 10dk da falan sindirilenmi?

10. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Bu sporu yapmak için azimli olmak gerekiyor. 1 sene sonra buraya konu açarsan hakkında yorum yapabiliriz.Senin gibi spor salonlarına hergün niceleri geliyor.1-2 ay sonra bırakıyorlar.

11. Aurora

Aurora Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bence aklına kazıman gereken en önemli şey 2-3 ay gibi kısa sürelerde beklentiye girmemek yoksa demolize olup bırakbilirsin düzenli çalışma+beslenme+dinleme ile 6 ay gibi sürede gözle görülür bir gelişme kayıt edersin.

12. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Vücut yağ oranın düşük dikkatli bir kilo alım ve protein takviyesiyle güzel bir vücuda kısa zamanda kavuşucağını düşünüyorum devamını bekliyoruz.

13. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    İlk 3-5 ayı geçtim 19 yaşına kadar tozlardan filan uzak durmanı tavsiye ederim öncelikle. Daha 14 yaşındasın ve ağırlık altına girmek için de oldukça gençsin. Zaten bu spora başladığında da gelişim sıkıntısı çekersen sorunu tozlarda değil beslenmende aramalısın, zira ne yesen yaraması lazım.

Tavsiyem internetten düzgün bir çalışma programı, kapı barfiksi, direnç bantları alıp şınav ve mekikle kombine etmen. İki de dumbell ve bir bar yeterli olacaktır. Çalışma programı konusunda buradan da yardımcı olmaya çalışırız gerekirse. 16 yaşında da salona kaydolursun.

14. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    yaşın bence gayet uygun bu yaşta başlaman sana her yönden avantaj sağlayacaktır. tek önerim sadece üste pressli omuz hareketlerini ve bacak hareketlerini kıloyu biraz düsürerek yap tekrar sayısını arttır. tozlara ihtiyacın yok şimdilik iyi beslenmeye bak

15. rkste19

rkste19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dediğiniz gibi yapıcam :)

Sayfayı Paylaş