Yeşil Çay Ne Kadar İçilir

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve snapro tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. snapro

snapro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    S.a. ben yeni uye oldum yanlış yere konu açmışsam affola ama bir sorum var ben şimdi zayıflamaya çalışıyorum ve yeşil çay içiyorum. Ama ne zaman içileceğini bilmiyorum ben şuan bir sabah aç karnına sonra antrenman yaparken (saat 5-6 gibi) birde akşam yatarken içiyorum ben bunu bir fincana kaynatıp 0,5 lt soğuk suyu ekleyip içiyorum doğrumu yapıyoruz

2. omerfarukk09

omerfarukk09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence pek bir saati yok yani.Mesela ben şuan içiyorum saat 00.05i gösteriyor.Sabahları ve geceleri uygun bence.

3. Huseyin35

Huseyin35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah kahvaltıda , öğlen , spordan önce tüketiyorum.

4. Moriarty

Moriarty Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bence az kullanımında çok kullanımında yararı aynı ama günde 12 kupa yeşil çay 10-15 bardakta sade kahve içiyorum, kafein bağımlılığı işte yada ağzım boş durmadan olmuyor.
    Kısacası kafana göre kullan bence bir saati yok

5. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    bi' doktorun açıklamalarını hatırlıyorum bu konuda kısaca diyordu ki, insanlar su içemiyor. yeteri kadar sıvı tüketemiyorlar, bu yüzden hastalarımıza bolca yeşil çay içmelerini tavsiye ediyor.

yeşil çayın içerisindeki antioksidanlar tabii ki yadsınamaz, ancak bu kadar metalaştıracak bi' ürün değil. caffein istiyorsanız kahve zaten yeteri kadar sağlıyor. onun haricinde ben yeşil çayda bu kadar bi' mühimlik görmüyorum. haftada 3 gün haşlama brokoli yemeniz çok daha faydalı olacaktır antioksidan konusunda da.

Sayfayı Paylaş