yaz dönemi için suplement kullanımı....

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hernan77 tarafından 19 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar bi konuda kararsız kaldım. malum önümz yaz. ben de izmirde yaşıyorum. yaklaşık 2 aydır da suplement kullanmıyorum. bi suplement kürü yapayım diyorum ama bi yandan da tereddütteyim. kas yapmak ve kilo almak amaçlı b kür. ON whey ve muscle tech gainer kullanayım diyorum. karıştırıp. ama yazın kilo alımı nasıl olur. yada olur mu. sıcaklar bastırınca yemek konusunda sıkıntı yaşayabilirim tereddütte kaldım. gerçi herşey yine bana bağlı ama...yada bekleyip sonbahara mı yapsam.....

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Slm hernan77

Ben kisin hep gainer yada protein tozu creatin glutamin kullaniyorum.
    Yazin ise ya tek basima amino yada protein tozu yaninda creatinde olabilir.Gerci 15 gun sonra amerikadan gainer gelecek ama sorun deil zaten kilo almak istiyorum :)
    Neyse hernan77 sen bilirsin ama yazin Likit amino yanindada creatin,arginine kullanabilirsin

3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yazın zaten iştahında azalma olcaktır protein eksiğin olucağını düşünüorm malum 3-4 yumurta yemek sıcakta zor protein tozu yada amino alabilirsin..

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yazın kilo alınmaz diye bir kaide yok hernan.ben her yaz ya kilo alırım yada kiloyu sabitleyip ölçü alırım.kendi fikrin bence en güzeli.bu şekilde bir mix yaparak kaliteli bir kaynağa ulaşırsın.biri muscle tech diğeri optımum;daha ne olsun.belki biraz creatın desteğine ihtiyacın olabilir.yaz aylarında katabol süreci önlemede aktif role sahip.creatın yanında dhea alırsan biraz agresiflik yanında kuvvet artışındada gözel görülür seviyede artış olacaktır.kervan pasajında 45-50 liraya var 300 tablet,25mg.tavsiye ederim.

5. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    3 hafta önce gainer protein creatin bcaa ghmax ve nox 3 ile aşağıdaki şekli denedim

2 ölçek gainer (ant sonra)
    1 ölçek protein (ant sonra)
    3 tablet ghmax (ant önce)
    5 gr creatin (ant önce)
    4 tablet bcaa (ant önce)
    6 tablet nox3 (3 önce 3 sonra)

abartı veya saçma olduğunu düşünenler olabilir , tecrübet ettimve gayet memnun kaldım diyebilirim

Sayfayı Paylaş