yas 18

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve StRoNgMaN tarafından 29 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. zafer1140

zafer1140 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tasarım uzmanı
    Yer:
    istanbul
    NE kullanmış bilemeyiz

Ne kullandığını bilemeyiz ama usta elelrden geçmiş belli. Ama hakkatten şahane olmuş çocuk ya brawoo

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    kaç kişi 18 yaşında steroitlede olsa böyle bir vucuda sahip olabilir merak ediyorum. adamın genetiği de bu iş için çok uygun. artık ne kullanmışsa hakkını vermiş. bence geleceğin mr. olympialarından birisi. hatta gayret ederse engenç olympia dahi olur.

3. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    off season resimleri ve birkaç yeni resim daha.

Ekli Dosyalar:

ycwycw ve saydam bunu beğendi.
  4. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Yapma arkadaşım nereden çıkarıyorsunuz bunları.:D 18 yaşında bizim elemanların çoğunun aklı bir karış havada oluyo genellikle. Bende bir zamanlar öyleydim.hyper_

5. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    tamam iyi güzel hoş victta 18 yaşındaki cocugun yüzüne bakarmısınız çökmüş cocuk ölüyor

6. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    arkadakiler le fark inanilmaz kural disi bisey yaptigi belli formun solemek istedigini soliyim hepimiz begendik kiskandik alin telini adresini cewirip dowelim biz bu kadar kastikta olmadi sen daha bu yasta bunu nasi yapan die..dowdukten sonrada bidaha yapar misin die soralim eueheueueh sadece sakaydi :D

7. onurdinyo97

onurdinyo97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim yaf bune çok iyi vücudu var ama bana photoshop gibi geldi çünkü 6 resimdeki kafasına neden öle ya o resim saçma geldi

8. zaur-zz

zaur-zz Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    webmaster
    Yer:
    azerbaycan
    Tüh Be. Bu Chocughun Babasiyla Acil Konuşmak Gerek.

9. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    hahaha suplement kullanmısmı guzel soruy gercektemn 18 yasında bu fizik gercekten cok iyi kutle + definisyon bi harika

10. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    sunuda eklemek istedim ilerde mr olympıa gozuyle bakıoruz ama sunuda dusunmek lazım hsapta bu erken yasta cok fazla steroid gordugu ıcın vucut ılerde ustune ne kadar kutle koyabılır ve vucudu daha ne kadar daha steroide tahammul edebilir bunları da hesaba katmak lazım belkide cok genc yasta yuklemeden dolayı artık vucududa buna bir dur diyebilir

11. soldier

soldier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu cocuk fazla yasamaz ilaçı koklemişler 15inde 50 sinde ölur bu cocuk

12. gazilikurt

gazilikurt Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    5. resmin arkasındaki diğer sporcular mal olmuş o ne bakış yav acıların çocuğu gibi :)

13. Necro

Necro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu çocugun onunde 2secenek var bence
    ya devam eder BB'ye iyi dereceler yapar yada
    cinnet geçirip cocuklugunu yasatmadıgı için babasını dograr sonrada intihar eder.

14. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    rakipleri doğal ama bu buyuk badici abileriyle takılmaktan hormonlu domates olmuş:Dbu cocugun bu yaşta bole olmasına ızın weren zıhnıyete yuh demek lazım..bu cocugun psıkolojısı hıc mı etkılenmıycek bu durumdan ...şu an neyın ıcınde oldugunu bılmıodr bıle kullandıgı ılacların yan etkısınden bıle cakmaz bu..tamam helal olsunda bunlar kötü örnek gençler için ,hem kendılerıne zararlı işler yapıolar hemde başkalarına kotu ornek oluolar bu steroid işinın zaten uyuşturucudan zerre ne mantık olarak ne de etık olarak farkı yoktur...

15. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar çok kesin yazıp bu çocuk hakkında yargılara varmışlar.
    Elbet burası yorum ve bilgi platformu fakat bu çocuk hakkında daha fazla bilgi yok.Resimlerinin altında da şu kadar growth,şu kadar testo kullandı da bu hale geldi diye de yazmıyor; elbet bu vücudu inşa ederken steroid türüde kullanmış fakat dikkatinizi çektiyse; yarışmalra da katılmış bu da demektir ki mutlaka bir profesyonelin elinden geçmiş,kür sonu tedavilerini de uygulamış olabilir ayrıca bu vücuda binaen steroidle yapılmış bizde yaparız gibisi sözlerde önyargılı olmuş. Gördüğünüz gibi hem çevremizde steroidin küpüne girmiş, senelerini bu işe verip, bu çocuğun yanına yaklaşamayan insanlar da var . Yani demek istediğim mutlaka genlerin de etkisi büyüktür.Ben steroide SONUNA KADAR KARŞIYIM fakat resimdende görüldüğü üzere çocuk yarışmalara katılmış ki yaşamını buna göre düzenleyecek, Steroidler olmadanda bu iş olmaz genlerin yanında Ayrıca fazla yaşamaz denmiş ; Yıllarca steroidin küpüne girenler de var Arnold, Frank Zane hepsi 60 şını geçmiş gibi adamlar, tabi ölenler de var İşin sonu mutlaka genlere geliyor.. bu da bir görüştür kesin de değil çünkü bu çocuk hakkında bilgimiz yeterli değil
    Saygılarthums:

16. kainat

kainat Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    valla helal size değerli forum arkadaşlarım nasıl oluyor bilmem ama iş dönüyor dolaşıyor ilaç isimlerine vs zararlı olup yararı tartışılacak bilgileri yazıp peşinden uygulanması için verilen abuk bilgiler zincirine dönüşüyor hep birlikte ilacı boşlayıp naturele yani sporun spor ca yapılanına yorum getirelim derim ben hepinize sevgi ve saygılar

17. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Vücudu çok estetik. Eski efsanelerin vücutlarına benziyor.

18. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu eleman haftada 1000 mg testesteron alıyor diye duydum ama tabii kesin hükme varmamak lazım.

bi arkadaş bu çocuğun vücudu steroide tepki vermeyi kesebilir demiş, o külliyen fakir avuntusu(burada tek fakir sen değilsin, ben de öyleyim :) ), bu çocuğun vücudu dopinge çok iyi tepki vermese öyle olmazdı.

ayrıca kafası yarışma döneminde olmayan resmlerde vücuda hiç uymamış, aman sokakta görürseniz, şu şişkoya bi bulaşayım diye düşünmeyin :)

ölür mölür diye de kendimizi kandırmayalım, eski şampiyonların başlığında steroid kullananların yaşlanmış hali var bakabilirsiniz ölmüşler mi, taş gibi mi olmuşlar.

bu çocuk bu hızla giderse 23 ünde mr olympia da derece yapar diye düşünüyorum, hayırlısı artık...

19. bodyturk

bodyturk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bazı arkadaşlar bu işi çok kolaya indirgemiş. güzel kardeşim istersen haftada 10.000mg testosterone bile kullansan böle bir vücut yapamazsın. sanıyorsunuz ki çak iğneyi ol arnold.
    o kadar kolay değil bu işler...

aŞoT34 bunu beğendi.
  20. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    bu çocuk şimdi 20 yaşında.. gözle görülür bir değişim olmuş mu merak ettim doğrusu ancak ne olursa olsun ne kullanmışsa kullansın 18 yaşındaki arnoldun hali bile bunun yanında amatör sporcu gibi kalıyor .. kaç spocu var 18 inde bukadar proflara bile taş çıkaracak vücutta..

Sayfayı Paylaş