Yardim-Fikir Ve Önerileriniz up up

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ßoika tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ßoika

ßoika Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben forumda yeni kaydoldum daha onceden de takip ederdim gerci neyse konuya gecelim.
    Ben;
    18 yasina yeni girdim
    177 boyundayim
    58 kiloyum
    Soğuk halde
    Omuzlar 110cm
    Kol 32cm
    Bel 72cm
    yukarda belirtttigim olculer hakkinda fikrinizi almak istiyorum oncelikle vucut gelistirmeyi spor salonunda yapmisligim yok simdiye kadar. sizden almak istedigim cevap kilom kac olmali boyum kac olmali kilo-boya gore olculer nasil?
    Bir diger konu ise ben bu sene sinava hazirlanacagim icin spor salonu veya dovus kurslarina gidemiyecegim.
    Ben evde bir gun vucut gelistirme bir gun esneme idmanlari olmak uzere 4 gun vucut 3 gun vucudu esnetme acma hareketlerini yaparsam
    Evde vucut gelistirme programim su sekilde;
    *100 sinav (30 yerde 30 ayaklar sehpada 30 eller sehpada *10 tanede elmas tarzinda)
    *100 mekik ( 60 normal 10 dizler bükük sekilde 10 tane ayaklar havaya karina dogru cekme 20 tanede sag sol seklinde)
    *50 dumbell ( 30 biceps icin ayakta 10 tane triceps icin geriye dogru 10 tanede trapez icin dumbelleri omuzlarla yukari cekme)
    *Bükbükum de var onunlada bi 60 tane yapiyorum
    bu programi devam ettirdigim halde bana ne kadar faydasi olacak seneye spor salonu ve dovus kursuna gitmeyi dusunuyorum.. Birde bir yerde yaptigim yanlis varsa yazarsaniz kusura bakmayin cok uzattim zaman ayirip cevap verecek olanlara simdiden tesekkur ederim..

2. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Düz hesap 1.77 boy 77 kg normal hesaplamalar yapsan fazla oynamaz tahminimce.Boyuna göre çok zayıf kiloda gözüküyorsun sadece boy-kilo oranına bakarsak,yine boy-kilo bakarsak 110 omuz 32 cm kol hiç de fena değil.Evde antrenman için forumda konu mevcut buraya da farklı bir cevap gelceğini sanmam o konuda.

3. ßoika

ßoika Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    help me!1!!1

4. ßoika

ßoika Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guncellllll

5. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    kardesım bende senınle aynı durumdaydım ya 1 75 boy 55 kiloydum 28 kolum 96 gogus 78 bel vardı ılk basladıgımda ama sana tavsiye edıcegım vücut geliştirmeye başla boks vs gitme bosuna bu yaştan sonra bi hedefin olmuyo emin ol benim türkiye sampıyonu teakwando ve boks cu arkadaslarım var hepsı 6 7 yasında berı gidiyorlar bir hedefın varsa cokdan gecmıstır simdi bazı arkadaslar şu 20 yasında basladı sımdı su sampıyonu dıye ornek verebılır ama onlar senın benım gıbı degıl bu ıs ıcın yaratılmıs insanlar :D kısacası body ye basla duzenlı kılo al evde calısıp kendını yorma bu programla anca fitlesırsın vucutun cıplakken goze bıraz daha guzel gelır ama gıyınıkken yıne zayıf sen olursun bana ozelden ulas ıstersen daha detaylı program vs paylasabılırım senın ıcın :)

6. ßoika

ßoika Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda benim vucut gelistirme ve dovus sporlarindaki hedefim sampiyonaya hazirlik degil. vucut gelistirmedeki amacim hos duruyor dikkat cekiyor. dovus sporlarindaki amacim icimde potansiyel bi dovus manyagi var her an her yerde kavga etme ihtimalim var. bu yuzden ondada kendimi gelistirmek istiyorum. ayrica verecegin programlari falanda merak ettim. suan vucut durumun ne?

7. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    benimde vardı en azından var olduğunu düşünüyordum ama aslında yok senınde öyledir büyük ihtimal zamanla anlarsın 1 2 sene sonra cok boş gelicegine emınım boks falan senin için :D

http://img513.imageshack.us/img513/8238/p6td.jpg

sırt fotom bu 2 3 tane daha var merak edersen özelden atarım onlarıda

8. ßoika

ßoika Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatim boyunca kavgalar pesimi birakmadi. ve adil bir sekilde degil. bizim buralar boyle =D Bu heves degil. insan her zaman guclu ve ezilmemeye hazirliklli olmali. bokstan falan kastim vucut gelistirmeyle bicep ve tricepsler zaten gelisicek birde yumruklarimi guclendirmek ve birkac taktik ogrenmek. sokaklar icin yani=D istersen ozele gecelim calisma stilin ve gelismenin kac ayda oldugunu merak ettim

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş