yardımcı olur musunuz

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve belfagor tarafından 15 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

  1. belfagor
    Offline

    belfagor Üye

    Katılım:
    13 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    12
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben su adan sıvılce problemı dolayısıyla roacutanne adlı ılacı kullanıorum..bılıorsanız bu ılacın bır cok yan etkısı war.. ılacı kullanmaya basladıgımla aynı zamanda spor yapmaya basladım 3 ayda 3 kılo werdım ancak ne bır ılac kullandım nede bır dıyet yaptım ancak kılo wermeme ragmen yag oranım azalmıor bır turlu acaba bu ılacın bole bır etkısımı war yoksa benle ılgılı bır durummu ?

    saygılar
    .........................................................
     
  2. Juramento
    Offline

    Juramento Üye

    Katılım:
    13 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    207
    Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    yag oranın gıdıyodur baska bısey olcagını sanmıorum.emın mısın yagların durduguna? sen uyurken bırı gelıp dalagını bobregını almamıstır ınsallah aman dıkkat et :)
     
  3. ONR
    Offline

    ONR Üye

    Katılım:
    28 Ekim 2006
    Mesajlar:
    121
    Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Diyet yapmadığın için daha çok su kaybederek kilo vermişsin.Yağ kaybı fazla olmamıştır.Roacutane la fazla bir ilgisi yoktur.Ben de kullandım geçmişte o ilacı.Sivilcelerin kökünü kazıyor.Gene çıksın gene kullanırım.Güzel ilaçtır. ;)
     
  4. Excursion
    Offline

    Excursion Üye

    Katılım:
    22 Nisan 2006
    Mesajlar:
    888
    Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet bende kullandım roaccutane, hatta tedavimin biteli yaklaşık 2 hafta kadar oluyor, güzel ilaç ama cidden yan etkisi çok, dudaklarımı çok kötü yapmıştı benim, kilo alıp verme konusunda da bir etkisi olmadı bende..
     
  5. [Zafer]
    Offline

    [Zafer] Üye

    Katılım:
    18 Aralık 2006
    Mesajlar:
    1.272
    Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    O ilacın depresif yan etkileri varmış.Suratı mayın tarlası bi arkadaş bile artık son çare olarak kullanmak zorunda kaldı ama yanında anti-depresan da kullandı.En son çare olmalı kesinlikle ;)
     
  6. ONR
    Offline

    ONR Üye

    Katılım:
    28 Ekim 2006
    Mesajlar:
    121
    Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş,bu ilacın depresyona soktuğu kesindir fakat gerçekten ama gerçekten söylüyorum sivilceli bir suratla dolaşmanın soktuğu depresyonun yarısı kadar bile değil bu.Hatta senelerce sivilceli bir suratla dolaşmış bir insan için roaccutane anti-depresan bile diyebilirim.. ;)
     

Sayfayı Paylaş