1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yardım ve öneri üstadlar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dreamrocker tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dreamrocker

dreamrocker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar

Henüz çocukken yakın dövüş ile ilgileniyordum. 2 sene karate-do yaptım, arkasından sporu bırakmam ve allerji tedavisinde kullanılan kortizon nedeniyle 107 kiloya çıktım. 100 metre mesafeyi yürürken nefes nefese kalıyordum. Çok şükür hastalıklardan kurtuldum. 1 sene önce VG'ye başladım. başladığımda 107 kiloydum. şu anda 80 kiloyum. 1 hafta sonra 2. senem olacak bu sporda. Bu sefer destek olarak protein tozunun ve l-carnitine'in yanı sıra, CLA, lipo 6 ve animal pak kullanacağım. Hatta siparişlerini verdim ve elime ulaştı. Spor salonundaki 5. programım şöyle. Haftanın 4 günü farklı kas gruplarına yönelik çalışma, vücut parçalanmış şekilde. hepsinde ısınma için 5 dk yürüyüş > ağırlık > crunch > 30-40dk cardio. Neleri değiştirmem ve supplementleri en uygun ne şekilde kullanmam uygun olur?

Bu spordan 1 sene önceki halim: Kebaplardan ve yüzümden belli ne halde olduğum duh daha net bir fotoğraf bulamadım.

http://c1208.hizliresim.com/10/7/bldbk.jpg

Bu da 2 ay önceki halim:

http://c1208.hizliresim.com/10/7/bldll.jpg

bench_O

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

Arkadaşlar özellikle supplementlerin kombinasyonları hakkında öneri yok mu?

Son düzenleme: 7 Ağustos 2012
  2. ksklivolkan35

ksklivolkan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keşke spordan sonraki halini 1den fazla fotoğrafla gösterebilseydin daha sağlıklı yorumlar yapılabilirdi.

3. dreamrocker

dreamrocker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En yakın zamanda fotoğraf çekip koyacağım.

Sayfayı Paylaş