Yardım ederseniz sevinirim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HelpMe95 tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HelpMe95

HelpMe95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkeze Merhaba.

Yasım 15 Boy 1.70 kilom 74. Göğüslerim cok fena sarkık durunmda vede göbegim. Kalcamda büyük. 8 Yıldır basket oynıuyorum nasıl böylesin diceksiniz teknik var hareket yok diyelm. sut atıyorm ama fazla kosamıyorm. Bu halimden utandıgım icin artık onumuzdeki yaz icin kendime hedef belirledim. Amacım Kolları gelistirmek,omuzları genişletebildigim kadar genisletmek. vede göbek ve özellikle göğüs yağlarını eritmek. forumu okudum bölgesel yağ eritme diye birsey yokmus.Bu nedenle bende 2x5 kd dumbell alarak her gun 2 kola 7x20 tekrar yapıyorum. Vede omuz icin yana acma hareketi 3x10 yapıyorum acemice calısıyorum kısacası.Her aksamda bazı parklardaki spor aletleriyle calısıyorum vede 15-20 dk kosu yapıyorum.Salona yazılmak istiyorum maddi durumumda sorun yok ama p.tesi basketbol salı dershane cars gene basket pers drsne var cuma bosum c.tesi ögleden sonrada bosum 2 gunum burdan var. basket gunlerinde birindede salona gidersem 3 gun olur. Oncelikle cardio ile baslicam sanırım.Su an havalar iyi oldugu icin dısarda kosu yapyuorm yaklasık 1 ay sonra salona yazılıcam. Bu yağları eritmek icin 1 ay boyunca en iyi yapacagım hareket ve bi beslenme programı icin yardım bekliyorum. Tesekkürler simdiden...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş